Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kell csinálni egy testneve...

Mit kell csinálni egy testnevelés pótvizsgán? (az osztálytársam megbukott tesiből, ő az első, aki tesiből bukott) 10. évf.

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én osztálytársaim közül évente 5-10 fő megbukott tesiből 9-11. osztály között. Így az ők által elmondott dolgokból az derült ki, hogy lényegében egész évben vett gyakorlatokat bekellett mutatni, labdajátékok esetén is. Emellett volt egy szóbeli rész is ami tételekből állt és ki kellett fejteni az adott tételt. Még talán olyan volt, hogy labdajátékok szabályai.


Segítőként részt vettem egyszer egy tesi osztályzó vizsgán, így gondolom nem tér el nagyon a pótvizsgától. Két külön napon zajlott nekik a gyakorlat és a szóbeli vizsga. Itt komolyan veszik már a dolgokat, de ettől függetlenül segítenek is, mint bármely pótvizsgán. A napi rend szerint nálunk a gyakorlati rész kb 1-3 óra volt. A szóbeli meg 20-30 perc.


Nekem nincs tapasztalatom erről, de azért remélem, hogy tudtam segíteni ezekkel az összeszedett információ morzsákkal.


Remélem

2020. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Egyébként nem tudom, hogy hogyan sikerült tesiből megbuknia. :D De már megtörtént.

Az a vicc, hogy tényleg megkapta a tételeket, amiből szóbeliznie kell, ha úgy alakul. Nálunk asszem úgy van, hogyha elértél a 70 pontos írásbeli/gyakorlati feladatból 25-öt akkor átment. Ha 10 és 24 közötti pontja van, akkor szóbelizhet.

Mindenesetre gondolom nem fogja elcseszni az tanévét ilyen kis botlás miatt... Értetlen vagyok efelől, de mostanra már nincs mit tenni, csak tanulni és gyakorolni tesiből. (vicces ezt így kimondani, mert tesi mindig laza. :D)

2020. aug. 3. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!