Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orbán bejelentette, hogy Jan...

Orbán bejelentette, hogy Jan 11-ig meghosszabbítják a korlátozásokat. Ez az iskolák bezárásáre is vonatkozik?

Figyelt kérdés
Nem szűrtem le a bejelentésből, hogy továbbra is zárva tartanak a gimik és középsulik. Kérem valaki mondja, hogy igen, muszáj még legalább egy kicsit rendesen tanulnom, hogy jobbak legyenek a jegyeim. Ha visszamegyünk az iskolába a tanárok közé megint leromlik a színvonal.
2020. dec. 7. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ha a járvány már nem indokolja, hamarabb is visszavonhatják.
2020. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1: értem. tehát akkor ezen a héten pénteken jelenlegi álláspont szerint nem kell menni.


"Aggodalmam" csak azért van, mert így digit. oktatásban sokkal jobban, hatékonyabban tudok tanulni. Engem és még kismillió másik tanulót hátráltatnak a tanárai. Megadják, hogy a téma pl a másodfokú egyenletek.

Érdekes módon mindenki 3 nap alatt keni vágja, köztük én is. Ez normál tanítás alatt 3 hétbe telik. Nem, senki nem puskázik, senki nem másol. Mindenki ugyanúgy megérti 5 perc alatt, csak a tanárok valamiért nem bírják elviselni, ha nem ők irányítanak.

De most Én irányítok. Én osztom be az időmet. A tanár csak a feladatot adja. 3 nap és 5 teljes oldal a feladatgyűjteményben hibátlanra megoldva.

Ma volt egy engedélyezett kontroll nap ami negyed osztályos volt. A negyed osztály bement a suliba tesztet írni. 95%-os lett az átlag.

Még, hogy rossz, meg megterhelő a digitális oktatás :D Vicc.

2020. dec. 7. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
A tied már nem tud hova romlani...
2020. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3: Ezt most így minek? Értelme a válaszodnak nulla. Hogy mennyire hasznos? semennyire.

Képzeld a tanulás színvonala százszor jobb, mint ha tanár tanítaná. Ne irigykedj. Nem biztos, hogy megállnád a helyed

2020. dec. 7. 14:54
 5/6 A kérdező kommentje:
2-eshez hozzátenném. Péntek este volt feladva 20:00-kor a másodfokú függvények, ma tz-t írtunk belőle. A tanár egy szót sem szólt hozzánk, 2 KETTŐ nap alatt mindenki ötös tz-t írt.
2020. dec. 7. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Off:


Ugyan én egyetemre járok és nem ez az általános állapot szerencsére, sok jó tanárom van. De nekem is van egy idős matek tanárom, aki ugyan nagyon aranyos, kedves néni, de magyarázni azt nem nagyon tud.

Így magamat keszítem fel a számonkérésre. Be is gőzölnék, ha bekéne jarnom az esti óráira és hallgatni a nagy semmit...


Nem rossz ez az online oktatás, csak sok tanár nemtud hozzá felnőni.


Off vége.


Szerintem vonatkozik az iskolákra is, kérdező. Vicces is lenne, ha ebben a járványhelyzetben mondjuk jövő héten berángatnának a gyerekeket az iskolába!

2020. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!