Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor január 4-én nem mennek...

Akkor január 4-én nem mennek vissua a középiskolások?

Figyelt kérdés
Mert az a kijárási korlátozástól független.
2020. dec. 7. 14:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
28%

"Február 8. a veszélyhelyzet vége, te kis szarkupac, semmi köze a korlátozásokhoz. "


feb 8. Majd utólag feb 9-én olvasd vissza amit írtam.


hahahhahahahhaahhaha.....

2020. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
85%

Ez hülye.

"hahahhahahahhaahha"

2020. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

A Február 8, tényleg a veszélyhelyzetre van kitalálva.

Illetve nem tudom kik írják a kommenteket, de ha köhépiskolás gyerekek, akkor saját érdeketekben menjetek vissza NORMÁLISAN tanulni, mert ez atávoktatas csak arra megy h kipipáljátok az évet, hogy lejartuk, de tanulni meg nem tanultatok sz@rt se.

A ti érdeketek is, hogy a erettsegi ne legyen bukfenc , vagy 2es. Mert akkor előre látom hogy július vegen megy ahiszti h nem vettek fel sehova 🤣🤣.


Illetve a mai adattal is csökkent, és csökkenteni is fogják , hogy mondhassák hogy milyen f.sza volt az intezkedes.


+: Ha aplázaba lehet tolonfani anyucival &apucival megvenni a 200 ehres telefont + miegymas ajandékokat, akkor már matek órara nem lehet beülni??🤣🤣🤣🤣 lol.

2020. dec. 7. 16:30
 14/42 A kérdező kommentje:
Mert tisztelet a kivételnek, de ez a tavoktatas sokknal, ugy nez ki hogy delelott 10kor fekszünk az ágyba hallgatva a tanar vakeralasat,lenémított mikrofonnal és videoval.... . Ez miden csak nem OKTATAS. ja az összecsalt dogakrol nem is beszelve, amit 5en írtok meg :D.
2020. dec. 7. 16:31
 15/42 anonim ***** válasza:
33%

"A ti érdeketek is, hogy a erettsegi ne legyen bukfenc , vagy 2es"


ne röhögtess már. nézz már meg pár érettségi feladatlapot. oktatas.hu-n 10 évre visszamenőleg ott az összes javítókulccsal.

Röhej szinte az összes. 100ból 18 pont és már kettes???

MOST megcsinálom mindet. Most.

2020. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
37%

"Ha aplázaba lehet tolonfani anyucival &apucival megvenni a 200 ehres telefont + miegymas ajandékokat, akkor már matek órara nem lehet beülni??🤣"


csak ott a gond, hogy a plázában tolongás + költés létszükséglet a gazdaságnak míg a matekóra egy fillért se jelent senkinek, így le is van szarva.

2020. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Az emelt érettsegit nem ;). És 1 emelt mostmar kötelező. Na abból rittyents 25 pontot;). Bar a 25 pont édes keves, azzal sz@rra se mész..🤣🤣
2020. dec. 7. 16:43
 18/42 anonim ***** válasza:
49%

"És 1 emelt mostmar kötelező. Na abból rittyents 25 pontot;)."


megvan 2 előrehozott (már 1 éve) abból 1 emelt. Már megvan.

2020. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

#16- sajnos nem!


Pedig a jövő generációja most tanul, aztan ha hülyék lesznek, akkor b.szhatjak. csak szólok ma erettsegivel nettó 150et lehet keresni, abbol tuti megélnek..🤣🤣.


Egybekent aki jarvany idejen plazazni megy, es elkapja, megerdemli h megdögöljön. 🤣 mert k.va fontos MOST karacsonyi ajandeert tolongani, nem mintha nem lehetne MINDENT megrendelni online.

2020. dec. 7. 16:46
 20/42 A kérdező kommentje:

#18 neked lehet, de nem mindenminek, sőt....


Amugy ha jol sejtem vegzos vagy, majd írj juniusban ha lett 460 🤣

2020. dec. 7. 16:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!