Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor január 4-én nem mennek...

Akkor január 4-én nem mennek vissua a középiskolások?

Figyelt kérdés
Mert az a kijárási korlátozástól független.
2020. dec. 7. 14:58
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
#27 irónia volt tőlem a "csodálkozás"😃
2020. dec. 7. 17:54
 32/42 anonim ***** válasza:
Szerintem valami általános iskolás kisgyerek vagy, aki irigy a középiskolásokra.
2020. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Jaja
2020. dec. 8. 10:58
 34/42 anonim válasza:
50%
Nem értelek, valamilyen kiégett 25 éves fiatal felnőtt lehetsz, aki ha tehette volna ,akkor imádta volna távoktatást, de most ,hogy másoknak adatik meg az a lehetőség, amikor is nem kell reggel korán reggel 5-kor kelni, hogy beérjen az iskolába, illetve fölösleges órákra járni és azt az időt is hasznos számára fontos dolgokra fordítani.Ahelyett, mondjuk ,hogy tanulj, fejleszd magad itt agresszívan nekiugrassz mindenkinek...
2020. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Csak leírtam a véleményemet,bocs már:D ha nem tetszik nem kell vele egyetérteni 🙃
2020. dec. 8. 13:05
 36/42 anonim ***** válasza:
64%

Én szeretem a távoktatást, de én nagyon szeretném ha már vége lenne.

Elsősorban azért is mert hiányzik a régi élet, másrészt meg a mi családunk szorosan kötődik a magyar labdarúgó válogatotthoz, rokonom régen másodedző volt és mikor még pici voltam bevittek engemet a játékosokhoz is a pályára mikor edzettek. Kár, hogy csak fényképeken van meg, emlékeimben nincs de biztosan nagy élmény lehetett.


Ennek értelmében nagy szurkoló vagyok és hiányoznak a teltházas meccsek. A magyar-lengyel és a magyar-angol összecsapáson szeretnék ott lenni mind itthon, mind idegenben. Az Európa bajnokságról nem is beszélve.


Adja az Isten, hogy tavaszra oldódjon meg a járvány helyzet.

2020. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
2020. dec. 16. 13:39
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

"Most mondta Maruzsa hogy januar 11tol mentek vissza iskola:D"


hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahha!!!++!!!!! hhahahahahahahahahahahahahaha!!!


ez az a Maruzsa szuperagy aki nov 4-én kijelentette hogy nem zárnak be az iskolák mert az őszu szünet kisöpri a vírust? majd ezek után nov 11-én bezártak?


ez az a Maruzsa??


hahahhahahahaahahahahyhahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahha!!!!!

2020. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy itt tette, hogy röhög, közben meg mindjárt agyvérzést kap az idegességtől.
2020. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
0%

hahahahhahhahahahahhahahahhaahhahhah!!!


feb 8. ennyi.

2020. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!