Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan tudhatnám, hogy SNI-s...

Honnan tudhatnám, hogy SNI-s vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan hogy ezt a kifejezést használják e erre. SNI - sajátos nevelési igényű.

Mindenesetre jó tanuló vagyok. Minden évben ötös voltam eddig, egész végig - kivéve a matekot. Vannak nehézségeim, de megtanulom mindig, ami rossz jegy, azt kijavítom, akár az egész éves anyagból felelek. Magyarból különösen jó vagyok. (Nem dicsekvés, csak hogy lássátok a különbséget)

Matekból mindig is rossz voltam. Most is ketteseim vannak, akárhogy igyekszem, tanulok, apukám segít, voltam tanárnál is, gyakorlok...de már kezdem feladni. Most jöttem gimnáziumba, és egyre nehezebb. Olyan piti kis hibákat ejtek, hogy nem tudom a szorzótáblát, amikor már legalább már tizenötször megtanultam. De nem csak ez. Egyszerűen nem értem, nem tudom. Talán SNI- s lennék? Ezt hol lehet “letesztelni”? Hová menjek? Pszihológushoz? Milyen pszihológushoz?


2020. dec. 7. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szakértői bizottság véleményezése alapján. Hogy ez nálatok hol van, a szüleidnek az iskolától kellene megkérdeznie.
2020. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A járási tankerületi szakértői bizottságok (korábbi nevelési tanácsadók). Iskolapszichológus, védőnő, akár egy pedagógus is javasolhatja. Mindig a szülő tudtával és beleegyezésével.
2020. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!