Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnam meg, hogy van...

Hogy tudhatnam meg, hogy van e eleg kezugyessegem a fogorvosi palyahoz?

Figyelt kérdés
Alapjraton remeg a kezem, viszont a nagybatyamnak is, aki kituno sebesz, azt mondja akkor nem remeg mikor dolgozik. Evekig hegedultem, nem dicsekveskepp de nagyon jo voltam belole, pedig ott minden tized mn szamit, mar ha nem a boci-boci szintjen ragad meg az ember. VISZONT a mindennapi eletben olyan ugyetlen vagyok, hogy az mar szinte fizikailag fajni tud azoknak, akik latnak. Ami csak lehet kiesik a kezembol, ha meg lehet valamiben botolni en megbotlom es sorolhatnam. Mindenkepp orvosira/fogorvosira vagy gyogyszereszetire szeretnek menni, de legjobban a fogorvosi vonz. A pontjaim meglennenek hozza, csak felek, hogy keson derul ki, hogy nem vagyok oda valo. A hegedulesnel folyton inhuvelygyulladasom is volt, gepelestol is folyton az van, de valoszinuleg csak keptelen vagyok normalisan tartani a kezem, valahogy rosszul tanultam meg a gepelesnel.
2011. dec. 19. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:
mm
2011. dec. 19. 19:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod meg, ha kipróbálod.
2011. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakmabeli, szóval lehet hogy hülyeség amit mondok, de nem lehet hogy nem vagy elég biztos a dolgaidban? Amit megtanulsz, az megy, mert begyakoroltad, nincs okod aggódni, még tudat alatt sem, hogy esetleg elrontod. De egyszerű dolgoknál meg már ráizgulsz és egyre jobban bemeséled magadnak, ez a bizonytalanság jele. Állj hozzá másképp, hamar megváltozik a kézügyességed a mindennapokban. Gondolom ha jól hegedűltél, akkor szervi oka nem lehet, az ügyetlenségednek, inkább mint már előbb írtam a bizonytalanságod. Remélem tudod hova akarok kilyukadni.
2011. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az teny, hogy en mindent inkabb 100x begyakorolok, akkor nincs mitol felnem es nyugodt vagyok, viszont amiben nincs rutinom, az hajaj...

Tudom, hogy akkor tudhatom meg biztosan ha mar ott leszek, de epp ezaz, hogy nulladikos voltam,evvesztes voltam,halasztottam es nem akarok 2-3ev utan -mikor mar tenyleges gyakorlatok lesznek- radobbenni, hogy hoppa, a kezugyessegem miatt lottek. Mert nem minden esetben vesznek at pl. aok-ra, akkor megint ujrafelveteli, addigra ki tudja milyen lesz a felveteli rendszer, ha megint mas,megint halaszthatok mire felkeszulok. Viszont talan butasag lenne csak ezert aok-n kezdeni, tulajdonkeppen nem "csak" ezert,azt is szivesen csinalnam, meg a gyogyszereszetet is, de valahol belul ugy erzem talan inkabb a fogorvosi passzolna hozzam, leszamita, hogy a kezugyesseg dologban neha ketelkedem, mert azt nem igazan tudom felmerni. Azt feltudom,hogy kepes vagyok e orakig tanulni, vagy milyen a teherbirasom,de ezt nem,es igy kicsit bizonytalan vagyok.

2011. dec. 19. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy vegyél színes gyurmát magadnak, és próbálj belőle különböző méretű, több színű, több részből álló formákat alkotni! Macskát, macit, zsiráfot, elefántot, stb. Ezen kívül javaslom az origamizást, minél pontosabban próbálva összehajtogatni! Ha nyugodt körülmények között, nem izgulva tudsz ilyeneket csinálni, akkor nem lesz gondod ezzel a résszel.

A fúró és az eszközök használata kicsit furcsa ujjtartást igényel, és fixen kell fogni, ami elsőre mindenkinek nehezére esik. Viszont jó hír, hogy gyakorlatokon van lehetőséged és időd begyakorolni. Saját tapasztalatom, hogy sokat lehet fejlődni egy félév alatt! :)


egy SE-FOK hallgató lány

2012. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!