Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor lehet újból középiskoláb...

Mikor lehet újból középiskolába menni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 19:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Jelenlegi állás szerint január 11.
2020. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És szerinted így is lesz?
2020. dec. 7. 19:53
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem igen.
2020. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Az általános veszélyhelyzet február 7-ig tart. Szerintem a január 11 is meg lesz hosszabbítva, tekintve, hogy sokan nem fogják betartani a korlátozásokat az ünnepek alkalmával.


Plusz, sok az idősebb pedagógus. Mivel az oltás első köre már közel van, szerintem addig nem lesz középsuli amíg az oltások első köre le nem zárul, azaz az a pedagógus aki be szeretné adatni magának legyen lehetősége rá.


Szóval én február végére, március elejére teszem a középsulik nyitását.

2020. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

És szerinted az idős pedagogusok beadatnának óma szputnyik vakcinát?🤣🤣🤣 lol. Szerintem nem. Sok helyem olvasni hogy NAGYON sokan nem kérnek a vakcinából, érthető okokból....


Szóval akkor minek várni a nyitással?

2020. dec. 8. 13:02
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Ez már politikai kérdés, mossák a kezüket.


Ha nem várnak a vakcináig akkor tiltakozni fognak a pedagógusok, hogy veszélyes.


Ha várnak a vakcináig és nem adatják be maguknak a pedagógusok, akkor már tudják mosdatni magukat, hogy márpedig ők mindent megtettek, innentől mindenkinek a saját felelőssége ha baja esik.

2020. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, a lehetőségük megvan rá, így ha nem adatják be, és ekapják, akkor egy büdös szót nem szólhatnak. Plusz könnyen lehetséges, hogy egyes munkakörökben, így a pedagógusoknál is kötelezővé teszik az oltást, azaz aki nem oltatja be magát, az nem dolgozhat.
2020. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Január 11,de még december 21-én újra felmérik a helyzetet és tekintve arra, hogy nagy mértékben lassult a járvány terjedése (lásd: 2200 napi új fertőzött, 110 halott) így esélyes, hogy január 4-én őket vissza engedik.
2020. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

"Lassult" a járvány.


Ehhez képest rekordszámú embert ápolnak a kórházban COVID-dal.


[link]

2020. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
#9 A trendeket kell figyelni, a kórházban lévők száma egyik nap emelkedik, másik nap csökken, a 7 napos mozgóátlag nagyjából stagnálást mutat már 2 hete.
2020. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!