Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ugye a BME VIK nem nehezebb a...

Ugye a BME VIK nem nehezebb a TTK nál? Ők ezt mondják.

Figyelt kérdés

EGyetlen egy érvet nem fogadok el: Mindenkinek más a nehéz.


Ezen kívül jöhet bármi.



2020. dec. 7. 22:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, ha ez nem világos, a vikesek szerint az a nehezebb.
2020. dec. 7. 22:42
 2/13 anonim ***** válasza:
TTK-n melyik szakra gondolsz? Mert nem mindegy, hogy földrajz vagy biosz, mert ég és föld
2020. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ja, azt hittem, hogy az ennél a kérdésnél nyilvánvaló, a TTK is a BME-n van. Lehet matek és fizika is, döntsétek el ti, hogy miről írtok. a VIKEN legyen mérnökinfó.
2020. dec. 7. 22:57
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsi ha az első két kommentem bunkó stílusú. Ugye a VIKET én alapból a BME TTK jával akarnám összehasonlítani, nem másikkal. Vagy ha másikkal, akkor ott meg matek/fitzika.
2020. dec. 7. 23:03
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
fogalmam sincs, hogy mi az a VIK. Felesleges is összehasonlítani 2 kart (wtf?), mert nem lehet.
2020. dec. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek más a nehéz.
2020. dec. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Akár elfogadod, akár nem, ez a legértelmesebb válasz: Mindenkinek más a nehéz. Aki nem akar mérnök lenni, az szenvedni fog a mérnökinfón, akármekkora fizikazseni is. Viszont az igaz, hogy míg egy fizika szakos szinte biztos el tudja végezni valamelyik VIK-es szakot,

egy villamosmérnöknek készülő lehet kudarcot vallana az általános relativitáselmélettel.

2020. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De ha az a legértelmesebb válasz, hogy mindenkinek más a nehéz, akkor egy orvosi nem nehezebb egy média design szaknál? Hiszen mindenkinek más a nehéz, valakinek az orvosi, valakinek a média design.
2020. dec. 8. 13:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Én érdeklődöm a természettudományok és az orvoslás iránt, így

kínkeservesen is, de elvégezném az orvosit.

Ellenben a "media-design" szakon elhangzó összes dolgot pontosan olyan lelkesedéssel akarnám megtanulni, mintha egy kolerás bilijét takarítanám-és meg sem csinálnám.

Viszont ha megadod, hogy milyen szempontok alapján nehéz/könnyű valami, akkor már lehet válaszolni a kérdésedre.

2020. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, viszont te megtudnád tanulni a media design-t ha érdekelne. Szerintem a TTK a nehezebb, mert brutálisabb matekot, fizikát kapnak. Szerintem kb kizárt, hogy aki azt megérti, ne tudná megcsinálni a VIK et, mint ahogy írta valaki. Szóval én a tömör matek és a tömör fizika miatt tenném azt nehezebbre.
2020. dec. 8. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!