Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mondani a Weöres...

Tudnátok mondani a Weöres Sándor gimnaziumrol véleményt??

Figyelt kérdés
Tenyleg olyan rossz suli? Itt elég sok mindent olvastam és volt aki nagyon nem ajánlotta a sulit. Hallottak alapján eléggé gyenge suli de viszont jó a közösség ?! Meg szeretném jelölni (persze nem az első helyekre) és ezért tudni akarom hogy milyen suli. A következő tanévben milyen tagozatokat indítanak ??

2020. dec. 9. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen átlagos gimi semmi extra. Nem mondanám olyan gyengének, mert azért nincs kegyelem kettes tanulni kell. Tagozatok: emelt matek-infó,emelt magyar,dráma
2020. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És nem lesz nyek ?? Én úgy tudom volt de lehet most nem lesz :(( pedig én nyekre mentem volna
2020. dec. 10. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Hu ezt nem tudom. Én is nyek-re jártam de nem tom indítanak e. Honlapon nézted?
2020. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!