Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákok akik a debreceni Tóth...

Diákok akik a debreceni Tóth Árpád gimibe járnak, hány pontos lett a felvételitek?

Figyelt kérdés

Most fogok felvételizni, és rettenetesen izgulok. Nagyon félek, hogy nem fognak felvenni.

Nektek hány pontotok lett, és szerintetek mennyi lehet a ponthatár?

Amúgy angol NYEK-re szeretnék menni.



2020. dec. 14. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Nem kellett felvételiznem.
2020. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod nézni a korábbi évek ponthatárait:

[link]

2020. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia!. Anno 68 pontot írtam és a humánon 30. voltam az ideiglenes listán. (Jók voltak a jegyeim és a szóbelim is max pont lett.)
2020. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

70 pontot írtam, és felvettek, pedig én is nagyon paráztam. (Teljesen feleslegesen xD)

Ha van valami kérdésed a felvételivel/sulival kapcsolatban, írj nyugodtan :)

2020. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

74 pontot írtam annak idején, a szóbelim max pontos lett. Arra, hogy pontosan hanyadik voltam az ideiglenes rangsorban, nem emlékszem, de biztosan benne voltam az első húszban.

A lényeg az, hogy ne izgulj (tudom, könnyű mondani), hidd el, attól nem lesz jobb semmi. Én is borzalmasan izgultam annak idején (szinte az ájulás szélén voltam), de utólag rájöttem, hogy nem kellett volna, mert izgulással is ugyan annyit értem el, mint amennyit izgulás nélkül.

2020. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!