Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van értelme 37 évesen belefogn...

Van értelme 37 évesen belefogni a jogi karba levelezőn? Meg lehet csinálni munka mellett?

Figyelt kérdés
Most lenne rá anyagi lehetőségem és a munkámban is elértem oda, hogy már egy picit lazább, nem kell már túlóráznom pl. Rengeteg kétségem van, többek között, hogy fog-e még úgy az agyam, hogy több száz oldalnyi történelmet, jogi szövegeket megjegyezzek hosszútávra is. Kérdéses az időbeosztás is. Van, aki 30 felett megcsinálta? Hogyan alakultak a hétköznapjai, a szorgalmi és a vizsgaidőszak? Előre is köszönöm minden tapasztalatot!

2020. dec. 19. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bőven belefér 37 évesen. Tőled sokkal idősebbek is vannak jogon. Nem mondom, hogy könnyű lesz munka mellett de meg lehet csinálni. Nekem igazából csak a vizsgaidőszakban problémás a munkával való összeegyeztetés mert a vizsgák hétköznapokon vannak. A tanítási napok meg péntek délután, szombat egész napokon vannak.
2020. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Férjem 42 évesen kezdte el, már az 5. szemeszternél tart.
2020. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huhh, nagyon féltem, hogy leszedik itt a fejemet. Köszönöm szépen!
2020. dec. 19. 23:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
baratom apja egyetemi tanarkent kezdett bele a jogba, es el is vegezte. nehez volt, de ha van elhatarozas benned, menni fog.
2020. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!