Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz bejutni az...

Mennyire nehéz bejutni az Öthalmi kollégiumba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy mennyire nehéz bejutni az Öthalmi kollégiumban, Szegeden? Mennyire zavaró a nagy távolság? Hogy van felszerelve?

2020. dec. 21. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Odamész, bekopogsz, benyitsz, bemész, és már be is jutottál.


XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

2021. jan. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy, szakadok a röhögéstől
2021. jan. 2. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


A 3. kérdésedre itt találsz választ. A 2. kérdésre csak ismerősök tapasztalatait tudom megosztani, hogy néha szívás, főleg, ha buliznál bent a belvárosban és utána éjszaka már nincs busz és másfél óra séta a hazajutás. Ez főleg télen zavaró, de ha nem jársz bulizni, nem annyira para, meg, ha nem gond, hogy sokat kell sétálni/korábban el kell indulni haza, ha busszal szeretnél menni. Az órákra bejárásra is mondták, hogy csak akkor problémás, ha kimarad egy busz, vagy lekésed, mert ugye félóránként járnak. De a gyaloglás ekkor is megoldás. Bejutni tudtommal nem nehéz, igazából ugyanúgy működik, mint a többi kolinál, kitöltöd a helyzetfelmérő adatlapot, és ahhoz csatolod a kolijelentkezést, ha megvan a megfelelő pontszámod, felvesznek. Ennyi.

2021. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És azt még megkérdezhetem, hogy mennyi TTIK-s van ,,koliban"?
2021. jan. 2. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ezt passzolom, szerintem (mivel ez az egyik legnagyobb, ha nem a legnagyobb kar), hogy vannak jópáran, de ez is ugye karközi koli, szóval itt is vannak szinte mindenhonnan, mint nálunk is, rengeteg TTIK-s ismerősöm lakik ott, szóval ők tuti ott lesznek szerintem jövőre is. Valszeg sokan.
2021. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs, félreértettem a kérdésed (vagy lehet elsőre értettem jól), ha arra gondolsz, hogy en bloc (és nem csak az öthalmira), akkor is azt tudom mondani, hogy sokan, ez nem kar/szak függő dolog, hanem anyagi helyzettől függ, meg családi háttértől/milyen messze laksz stb. Viszont így is azt tudom mondani, hogy sokan, nálunk, a Károlyiban is rengetegen vannak (vagyunk). 😀
2021. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!