Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Januárban nyitnak az iskolák?

Januárban nyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés
Szerintetek januárban a középsulik és az esti sulik is kinyitnak? Én örülnék neki, nekem jobban megy élőben mint online a tanulás.

2020. dec. 21. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Igen, sőt, neked a téli szünetben is biztosítanak tanulási lehetőséget, ha ilyen lelkes vagy.
2020. dec. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Remélem is.:)
2020. dec. 21. 16:29
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
hát akkor neked nem lesz jó januárod,mert nemigen lesz itt nyitás feb eleje-közepéig
2020. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
#3 csoda ha februárban kinyitnak.. nagy rá az esély hogy csak márciusban lesz jelenléti
2020. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a kormány nem fogja márciusig húzni. Mihelyt csillapodik, nyitják is ki szépen őket (január vége körül)
2020. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
a briteknél mutálódott a vírus.. előbb utóbb elér ide is. ki tudja, lehet hogy ebben a tanévben már nem is nyitnak ki
2020. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Minden vírus mutálódik. Most akkor zárjunk be örökre mindent, mert mutálódott. Nem vagyok vírustagadó, mert én is átestem rajta, de ez nem élet, hogy egy generáció menjen tönkre, mert az iskolákon verik le az egészet.
2020. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
miért menne tönkre emiatt egy generáció? van aki utálja az osztálytársait vagy csak nem szeret közösségben lenni. Az ilyen embereknek ez az időszak maga a paradicsom. Nem mindenki extrovertált
2020. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
De valaki jobban szeret tanulni az iskolában. És sokkal jobb is a személyes oktatás. Van, akinek szüksége is lenne a személyes oktatásra (lásd a legtöbb szakmát tanuló). Évek múlva sajnos ennek lesznek következményei.
2020. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

8-ashoz +1

Most meg járvány van, a 4. negyedévben kimutatható a többlethalálozás az elmúlt évek átlagához képest, szóval még azt se lehet mondani, hogy egy sima influenza az egész.

2020. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!