Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Be fogják jelenteni januárban...

Be fogják jelenteni januárban hogy újabb 30 nap távoktatás februárig?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 13:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Ki tudja
2020. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Ezt mèg nem lehet tudni, van rá esély igen, de kár ezzel foglalkozni most.

Megnezik az adatokat januárba és döntenek.

2020. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
a nagy karácsonyi bevásárlások, + szilveszterkor szerintem nem sok mindenkit fog érdekelni a kijárási, ezért növekedni fog a fertőzöttek száma szóval újabb 30 napra lesz szükség hogy csökkentsék a betegek számát
2020. dec. 9. 13:22
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Eddig mindenki azzal volt elfoglalva, hogy az utolsó hétre vissza kell-e menni, most pedig egyből még egy hónappal meghosszabbítanátok. Én abban bízom, hogy eléggé le fog csökkenni a fertőzöttek száma, hogy azt mondják, téli szünet után már egyből mehetünk. Sőt, remélem, hogy minél hamarabb jön a vakcina, hogy többet ne is legyen digitális "oktatás".
2020. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 én sokkal hatékonyabban tudok tanulni mióta digitális oktatás van, van olyan tantárgy amiből csak ötösöm van. Ki tudom pihenni magam, és nem kell a sok gyökér osztálytársammal lenni napi 8 órában.
2020. dec. 9. 13:35
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Tehát választottál egy olyan iskolát, ami nem felel meg neked, és képes vagy autodidakta módon tanulni. Kipihenni pedig rendes oktatásba is ki tudod magad, csak időben kell lefeküdni aludni. Van egy rossz hírem. Nem fog örökké tartani a digitális oktatás, és szerintem amint lesz vakcina, és bebizonyosodik, hogy hatásos, egyből megyünk vissza, a legtöbb ember pedig vágyik szociális életre, így nem sokan fogják visszasírni ezt a helyzetet.
2020. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem lehet, hogy azért gyökerek az osztálytársaid, mert velük is ilyen stílusban beszélsz?
2020. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Én ezt a gyökerezést a gyakorin kívül nem nagyon hallom máshol tehát valószínű az ilyen emberekkel mint a kérdező van a baj.
2020. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

"a nagy karácsonyi bevásárlások, + szilveszterkor szerintem nem sok mindenkit fog érdekelni a kijárási, ezért növekedni fog a fertőzöttek száma szóval újabb 30 napra lesz szükség hogy csökkentsék a betegek számát"

Ha ilyen jól tudod, akkor miért mérgezed az oldalt a primitív kérdéseiddel?

2020. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

"van olyan tantárgy amiből csak ötösöm van"

Mert a tanárok még óvatosak, nem olyan dörzsöltek. De minél több tapasztalatuk lesz, annál bátrabban fognak osztályozni, ne félj! ;-)

2020. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!