Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen felvételi feladatokat...

Milyen felvételi feladatokat csináljak ha a Vetésibe szeretnék menni? Teljesen összekeveredtem, mi ez a 6 és 8 osztályosfelvételik. És a 8 osztályosba ha belépek:Matematika Feladatlap 4.évfolyamosok számára Mit jelent ez a 4.-ek számára?

Figyelt kérdés
Légyszíves ezeket a kérdéseket és ehhez kapcsolatos tudni valókat írjátok le. Nagyon köszönöm.

2020. dec. 23. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy hova akarsz menni, ugyanaz a felvételi feladatsor mindenhová.

[link]

Ha jól értem akkor te 8-os vagy, akkor neked azt kell választani, ami a 9. évfolyamra vonatkozó (mert 9-esként kezded majd a középiskolát). A 8 osztályos azt jelenti, hogy 4. évfolyamba jár most, jövőre megy középiskolába és ott fog 8 évet eltölteni. Ha megnyitsz egy ilyen feladatsort, látszik is, hogy ez kisebbeknek való.

2020. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak a 8 osztály elvégzése után van lehetőség továbbtanulásra, hanem 4. és 6. év végén is lehet középiskolába jelentkezni. Nekik ugyanúgy központi felvételit kell írniuk, persze a saját szintjükön.

Ha te 8. osztály után jelentkezel, akkor a 9. évfolyamra szóló felvételire van szükséged.

2020. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben! Akkor nem a "6 és 8 évfolyamos gimnániumba" nyomok, hanem a 9.évfolyamra"ugye?:D
2020. dec. 23. 17:35
 4/11 A kérdező kommentje:
és egyet még kérdezhetek? nagyon fontos lenne.
2020. dec. 23. 17:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
azért van ez az oldal, hogy kérdezz
2020. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi:) kaptam néhány napja egy levelet, amiben 2 tájékoztató lap volt. Az egyiket értem/tudom, másikat nem. Amit nem tudok, az az hogy mi van akkor, ha kaptam egy lapot amin ez áll:

VISSZAIGAZOLÁS

a 9.évfolyamra történő beiskolázás, illetve a 6 és 8 évfolyamos gimnáziumok

KÖZPONTI ÍRÁSBELI VIZSGÁJÁRA

benyújtott jelentkezésről


és utána már az adatok, amiket egy előző lapon már megadtunk

Na most, azon az lapon Almádi Kéttannyelvűt jelöltem meg. De pár nappal ez után, meggondoltam magam, és a Vetési a cél.

Most akkor mi ez a visszaigazolás? hogy kötődik Almádihoz? Azt is hallottam, hogy ezzel csak annyi van, hogy Almádiba írom meg a felvételit. De akkor mikor lehet a többi sulit megjelölbi. Nagyon remélem hogy értitek, és nem lett nagyon kusza.

2020. dec. 23. 22:13
 7/11 A kérdező kommentje:
*megjelölni
2020. dec. 23. 22:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Ott fogod megírni, csak ennyit számít. A végső sorrendet majd később kell megadni. Sajnos pontosan nem emlékszem már mikor kell (talan csak a felvételi után) nekem már régebben volt, de biztos utána lehet olvasni a határidőknek.
2020. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Boldog Karácsonyt! 🎄
2020. dec. 24. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:

2021. február 19-e a középiskolákba történő jelentkezés határideje.

Felvételi lépésről lépésre:

[link]

2020. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!