Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi felvételi feladásakor...

Egyetemi felvételi feladásakor 9000 Ft-ot befizettem, de később a hátrányos helyzet elbírálása után kiderült, hogy nekem csak 4500 ft lett volna a jelentkezés. Ilyenkor a különbözetet visszafizetik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de a csekkre az van írva, hogy az eljárás díja nem visszatéríthető.


Én úgy csináltam, hogy nem fizettem semmit, csak elküldtem a felvételi jelentkezési lapot, és az Oktatási minisztérium később elküldte a csekket a 4500 Ft-ról (mivel én is hátrányos helyzetű vagyok). De minden rajta volt a jelentkezési lapon.


Szerintem nem, de kapcsolatba kellene lépned velük, hátha visszaadják.

2010. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálam is ez van

csak én 11.000et fizettem be:S


Nem térítik vissza:S

2010. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Több szakot jelöltél be, azért 11e?

Az a szemétség, hogy a levélben, amit kaptam az áll, hogy 4500-at befizettem, szóval simán elképzelhető, hogy valaki csak úgy elsikkasztotta a pénz felét...

2010. aug. 14. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is 4500 van benne..


amúgy igen,4 helyet jelöltem:d


2.voltam

2010. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elsikkasztották...Hmm.. Nem tudom, mit csinálnak vele, de én még időben megérdeklődtem, és nem térítik vissza.
2011. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!