Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szent László Gimnáziumban...

A Szent László Gimnáziumban (Budapest, X. ker) mikor van a felvételi előkészítőre való jelentkezés határideje, illetve mikor lesz nyíltnap/nyílthét?

Figyelt kérdés
Nem találom sehol a honlapon. Nem tudom, lehet, hogy én néztem félre, de lehet, hogy még nem is tették fel?
2011. szept. 2. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen későn a honlapra már nem megyek fel, de anno oda jártam, némi segítséget talán tudok adni.


Én is jártam előkészítőre, akkoriban valamikor október folyamán kezdődött. Ha ebből indulok ki, akkor még ebben a hónapban biztos van idő jelentkezni.

De sokkal többre mész, ha felhívod az iskolát, esetleg ha be tudsz menni, akkor személyesen megkérdezed a titkárságon.

Nyílt napra nem emlékszem, mikor volt, talán november, december környékén.


Ha eszembe jut egyéb info, még írok.

Ill. ha nem felejtem el, felmegyek majd vmi emberi időben a honlapra, és én is körülnézek, hátha csak elnézted.

2011. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors segítséget! (:
2011. szept. 3. 09:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Most még lehet
2018. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!