Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi tortenik ha megbukok...

Mi tortenik ha megbukok allamvizsgan?

Figyelt kérdés
Vagy mondjuk nem tudok elmenni mert beteg vagyok, vagy esetleg karantenba raktak? Most foleg elofordulhat barmi ilyesmi. Van pot allamvizsga par honap mulva, vagy egy egesz felevet csuszok olyankor? Bukasnal ugyan ez a helyzet? Illetve ha pl csak az egyik targyam nem sikerul, akkor legkozelebb mindent ujra kell csinalni vagy csak azt ami nincs meg?
2020. dec. 28. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha karanténba kerülsz, akkor majd megoldják online.

Ha megbuksz, akkor a következő időszakban tudsz jelentkezni.

2020. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A következő államvizsgára tudsz menni. Ez általában kb. fél évvel később kerül megrendezésre. A "pótállamvizsga" esetleges, az egyetem nem köteles biztosítani (de a helyzetre való tekintettel most több egyetemen volt ilyen).
2020. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es ha pl csak egy targyam nem sikerul akkor is ujra kell csinalnom az egeszet? Vedestol az osszes vizsgan at?
2020. dec. 29. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Akkor már a többiből nem szoktak újra húzatni (legalábbis ahol én ismerős vagyok, ott nem).

2020. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!