Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Maruzsa kijelentésének volt...

Maruzsa kijelentésének volt bármi értelme? 1 hónapra előre kijelenteni bármit is az iskolanyitásról?

Figyelt kérdés

Maruzsa ugye azt mondta, a „jelenlegi „ állás szerint (jelenlegi = dec 11-i) kinyitnak az iskolák jan 11-től.

Ennek a kijelentésnek volt bármi értelme? mert a napról napra változó járványügyi helyzetben egy hónnapra előre bármit mondani értelmetlen.

A másik meg, hozzáfűzni hogy a „jelenlegi“ állás szerint az idiotizmus netovábbja mert hát jelen állás 1 hónapos múlt idő lesz jan 11-re, vagyis teljesen jelentőségtelen.


2020. dec. 29. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ismered a jelenlegi VALÓS!! járványügyi rendszert? Csak azt a statisztikát ismerjük, amit a hírekben hallunk, látunk. A statisztikát manapság nem biztos hogy szakemberek, inkább kozmetikusok készítik.
2020. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Volt értelme. (Nem vagyok narancskedvelő mielőtt nekem esnétek) Kábé valami olyasmit mondott ha a jelenlegi helyzet a terveknek megfelelően alakul akkor januárban a középiskolások mennek suliba. Valamit mondania kellett, mert sokakat foglalkoztat ez a probléma. Ha nem mond semmit se akkor az lenne a baj, ha mond valamit akkor meg az a baj és amit mond az meg egyesek szerint még nagyobb baj.

Ebben a témában van kb napi 10 kérdés.

2020. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez a "valamit mondania kellett" ez a népmesei jöttem is meg nem is, hoztam is meg nem is esete.

Voltaképp semmit se mondott.

2020. dec. 29. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted látja valaki halálbiztosan a járványhelyzet alakulását egy hónappal előre?


Talán szerencsésebb lett volna azt mondani, hogy a fene se tudja mi lesz január 11-én, de ha van rá mód akkor induljon újra a jelenléti oktatás mihamarabb.

2020. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Szerinted látja valaki halálbiztosan a járványhelyzet alakulását egy hónappal előre?"


Senki a világon, pont ezért totál értelmetlen volt megszólalnia.


Teszek egy kijelentést: jövőre 500 milliós házat veszek-ha megnyerem a lottó ötöst.

Van bármi értelme ? semmi.

2020. dec. 29. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, hogy kozmetikusok készítik a statisztikai adatokat:


[link]

2020. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező biztos hogy a nátha és nem a tanulás miatt izgulsz hehe? Mennyi aggódó nebuló :DD
2021. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!