Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE vs MILTON egyetem?

BGE vs MILTON egyetem?

Figyelt kérdés

Gazdaságinformatikus levelező szakon gondolkodom és ez a két suli jött szóba nálam.


BGE-n heti rendszerességgel (heti 2 nap) vannak az órák, míg a Miltonon kéthetente 2 nap. Nyilván így munka mellett szimpatikusabb a 2 hetente megtartott oktatás, de érdekelnének a vélemények.


Melyik színvonalasabb, hol jobbak a tanárok, stb.



2020. dec. 30. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Amennyiben a gazdasági része érdekel akkor a BGE, ha inkább programozásban gondolkodsz akkor az oe.
2020. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak a felsorolt kettő közül szeretnék választani, mert ezeken indul levelezőn, államilag támogatottan ez a szak. Az Óbudain sajnos nem.
2020. dec. 30. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

A MILTON-ról azt kell tudni, hogy semmit nem fognak neked megtanítani, cserébe kevés munkával kapsz egy papírt.

BGE-n kihajtják a lelkedet. Ettől függetlenül nem biztos, hogy hasznos tudást adnak át.


Én azt mondom, hogy MILTON, és minél előbb helyezkedj el gyakornokként, hogy mire a papír a kezedben lesz legalább egy erős excel tudással rendelkezz.


Mesterre meg úgyis mehetsz Corvinusra, BGE-re akármire.

2021. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Papíron egyébként mindegyik ugyanazt tudja, hiszen ezek a bologani folyamatban akkreditált képzések.

Gazdaságinfó annyira nem programoz, SAP, SQL lekérdezések. Ennyi az egész.

2021. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jan. 1. 23:03
 6/10 KárpátokGéniusza válasza:
77%

A milton is hetente van!


A milton laza de gagyi.


ahogy az #1-es írja, ha a gazdaság érdekel jobban akkor BGE vagy Corvinus, ha az infó akkor OE


A Corvinus 2 hetente van úgy tudom


Ha csak papír kell akkor milton de kérdéses a diploma értéke

2021. jan. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 KárpátokGéniusza válasza:
100%
#6 vagyok, bocsánat rosszul mondtam a milton 2 hetente van valóban
2021. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Én a miltonon tanulok (igaz nem levelezőn, de ugyanazok a tanárok).

Munka mellett is simán elvégezhető teljesen jó eredményekkel, nem nagyok a követelmények. Pár lelkiismeretes tanár van, aki tényleg nem engedi át a hülyéket, de a többség azért átrugdossa a gyengéket :/ Mondjuk azért tudást is lehet felszedni ha olyan szaktársakat, illetve tanárokat fogsz ki.

Szerencsére már államis helyek is vannak. BGEről csak ismerősök által vannak tapasztalataim, szerintem azt nehezebb elvégezni (de gondolom többet ér egy BGE-s diploma).

Helyileg elég messze van, napi 1 órát szinte mindenkinek kell utazni hozzá, aki nem helybéli. Cserébe viszont nincs olyan sok óra egy héten, és reggel 9 előtti órám nem nagyon szokott lenni. Ügyintézés gyorsan megy gondolom amiatt, hogy nem olyan sokan tanulnak itt.

2021. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
En nappalis vagyok a BGE-n es egyszeruen nem ertem ezt a "kihajtjak a beled" reszt. Eddig egyszer nem feszültem meg a tanulasban, nem ejszakaztam, pedig a kovetkezo felev targyai kozul is mindig felveszek egyet elore... Es 3,7 az atlagom. Gimiben rengeteget tanultam, ejfelig olvastam..
2021. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, hogy ment?:D


Az is érdekelne, hogy te mint szakmabeli mentél levelezőre/tehát volt már tapasztalatod vagy csak egyszerű emberként? (fogalmazás ötös)

febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!