Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kormány rég tudja fixen jan...

A kormány rég tudja fixen jan 11-től lesz-e jelenléti a középiskolákban?

Figyelt kérdés

A hivatalos duma az (még dec 11. előtt mondták...) hogy a „jelen“ állás szerint (jelen állás = dec 11, tehát rég jelentőségtelen) menni kell vissza. De ez még elvileg változhat a járványszámok függvényében. Ez a hivatalos duma.


Valójában a háttérben már rég megszületett a döntés? és már rég tudják fixen -csak nem mondják?

(hogy mi a döntés-igen vagy nem-arról gőzöm sincs- de hogy ők már tudják, abban biztos vagyok)


2020. dec. 31. 12:50
A kérdező szavazást indított:
Már tudják, csak nem mondják
Nem tudják
25 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem lehet ezen érteni? A jelenleg hatályos rendeletek alapján addig marad a digitális. Az időpont közeledtével ezt majd meghosszabbíthatják. (Meg is fogják.)


Ezt még a kormányzati kommunikációból is lehet tudni.

2020. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ja és a "nem tudják " válaszhoz annyit: hát jövő hét csütörtökön kormányinfó. Akkor ha a fene fenét eszik is valamit mondaniuk kell. Igen/nem, de valamit kell.

Szóval ha még ma nem is tudják, kevesebb mint egy hetük van megszülni a döntést... és akkor még rendeletet is kell erről alkotni.

2020. dec. 31. 12:55
 3/19 A kérdező kommentje:

"Ezt még a kormányzati kommunikációból is lehet tudni."


Mint pl? Idézz már be egy ilyen kommunikációs panelt, mondatot amiből ez kiviláglik!

Én nem tudok ilyet eyget se!


A Maruzsa épp kedden nyilatkozta hogy (idézem) készülünk vissza az iskolába. Hát ez épp az ellenkezőjét sugallja.

2020. dec. 31. 12:57
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem fogok időt pazarolni arra, hogy visszakeressem, mert nyilvánvaló, hogy a kérdésed politikai indíttatású, és igazából nem is akarod megérteni amit írtam.
2020. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

" nem fogok időt pazarolni arra, hogy visszakeressem, mert nyilvánvaló, "


Üres átlátszó menekülés. nem idézel mert nincs mit.

2020. dec. 31. 13:43
 6/19 anonim ***** válasza:
#4 miből gondolod, hogy meghosszabbítják majd?
2020. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"miből gondolod, hogy meghosszabbítják majd?"


Na ez az, erre várnék én is választ!


Mert állítólag ezt még "Ezt még a kormányzati kommunikációból is lehet tudni."


Hát én abszolút semmi jelét nem látom ennek, de várom a forrást, a linket!

2020. dec. 31. 14:27
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy meghosszabbítják, csak felételezem, a dolgok állása alapján.


A kormányzati kommunikációból azt lehet tudni, hogy a január 11.-ei dátum még változhat, minden további nélkül.

2020. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja, hogy miként alakul a járványhelyzet január 11-ig. Természetesen jogod van összeesküvéselméleteket gyártanod, de ez nem változtat semmit se.

Majd január 11 előtt pár nappal közlik a médiában és lesz kormányrendelet. Pillanatnyi állás szerint arra készülj, hogy január 11-én mész suliba (csak a közoktatásra igaz). Feleslegesen kattogsz ezen. Itt a gyakorin senki sem fog tudni neked halálbiztos választ adni a kérdésedre.



Az aktuális járványhelyzet majd eldönti. Nem a megbetegedések száma, hanem kórházban ápoltak száma és a halálozás lesz a döntő befolyásoló tényező. Addig is javaslom, hogy nézegesd az ebben témában kiírt 10 legutóbbi kérdés válaszait. Sehol sem találsz majd halálbiztos információt.

2020. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Eddig azt gondoltam, hogy nem fogják meghosszabbítani de a napi halottak száma plusz az, hogy ma is érvényben marad a kijárási tilalom szerintem sokat sejtet magáról.


Főleg 4.től megint több lesz a tesztelés a fertőzőttek száma is megfog indulni.


Szerintem itt még 11 nap alatt csoda nem lesz, ahhoz még fog kelleni egy kis idő.


De szeretném hangsúlyozni, hogy ez egy saját vélemény, egyáltalán nem biztos! Biztos csak az lesz amit majd bejelentenek jövő héten!

2020. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!