Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kormány rég tudja fixen jan...

A kormány rég tudja fixen jan 11-től lesz-e jelenléti a középiskolákban?

Figyelt kérdés

A hivatalos duma az (még dec 11. előtt mondták...) hogy a „jelen“ állás szerint (jelen állás = dec 11, tehát rég jelentőségtelen) menni kell vissza. De ez még elvileg változhat a járványszámok függvényében. Ez a hivatalos duma.


Valójában a háttérben már rég megszületett a döntés? és már rég tudják fixen -csak nem mondják?

(hogy mi a döntés-igen vagy nem-arról gőzöm sincs- de hogy ők már tudják, abban biztos vagyok)


2020. dec. 31. 12:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Szerintem itt még 11 nap alatt csoda nem lesz, ahhoz még fog kelleni egy kis idő."


Ill annyi kijelenthető hogy a számok evidensen emelkedni fognak. ez előre tudható.

na de ez tudható volt már dec 9-émn is, amikor Maruzsa kopaszsegg nagy ésszel bejelentette a jan 11-i iskolanyitást.

2020. dec. 31. 15:35
 12/19 anonim ***** válasza:
Mit nem tudsz felfogni a fent leírtakon?
2020. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
És is úgy gondolom, megvan az a döntés már most is.... és húzzák kint a rétest míg nagy dobpergéssel bejelentik jövő héten.... amit már akár most is be tudnának.
2020. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk egyszerűbb lett volna ha benyögik, hogy ez a tanév végig megy onlinebe. Semmi értelmét nem látom ennek, hogy mindig mondanak egy x időt majd utána kiderül még is hosszabbítanak.


Mi matekból ismétlünk csak várjuk a jelenléti oktatást mivel matekból nem tudja úgy neten átadni a tanár főleg mikor háromszögeket kellene rajzolni stb...

De csak húzzúk húzzuk le vagyunk maradva mint az állat mert folyton reményt tartanak a sulikba, hogy de ekkor nyit.


Semmi értelme ennek. Azóta már minden tárgyból lemaradtunk persze, nem tudják tartani azt a tanmenetet amit a jelenlétinél is.


Ha nem igérgetnének mindig, hogy nyit akkor a tanárok összetudnák állítani mi az amit neten letudnak adnj azt adnák le és ennyi.

Sokkal könnyebb lenne mindenkinek.

2020. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Pillanatnyi állás szerint úgy készülj, hogy a középiskolások január 11-én mennek suliba. Persze ez nem biztos, mert az aktuális járványhelyzet beleszólhat. Ezt szerintem még senki se (még a döntéshozók se) látják előre. Ezért nem lehet a kérdésedre pontos választ adni.


Amit jelenleg online oktatásnak neveznek Magyarországon a középiskolákban az minden csak nem online oktatás. Sok embernek nincsenek meg a technikai feltételei, sok ember meg bekamuzza, hogy nincs meg a technikai feltétele és így hiányoznak a megtartott órákról (már ha egyáltalán megtartják). A számonkérések a vicc kategóriába tartoznak.

Ha így haladunk akkor nem csodálkoznék, hogy a kormány bejelentené a tanév megismétlését (ha jól emlékszem akkor a második világháború alatt volt ilyen).

2021. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"akkor nem csodálkoznék, hogy a kormány bejelentené a tanév megismétlését "


ennél a szarrágó kormánynál én ettől abszolút nem félek, mégpedig az anyagiak miatt---sokba kerülne...

2021. jan. 1. 20:28
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! Az, hogy Maruzsa azt mondta, hogy készülünk vissza suliba, az az Általánosról szól, nem a középsuliról.
2021. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Az, hogy Maruzsa azt mondta, hogy készülünk vissza suliba, az az Általánosról szól, nem a középsuliról."


nem!!! határozottan nem ennyire ne legyél gyökér...


tessék


Maruzsa: Január 11-én visszatérhetnek a diákok a középiskolákba is


[link]

2021. jan. 6. 18:24
 19/19 anonim ***** válasza:
Itt arról nincs szó, hogy készülünk vissza... Ez csak annyi, hogy lehetséges. De jelenlegi álláspont szerint ez nagyon rossz döntés lenne a kormánytól.
2021. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!