Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Kisképző iskola?

Milyen a Kisképző iskola?

Figyelt kérdés

Milyenek a tanárok?

Nagyon nehéz a felvételi?

Sokan írták, hogy már 1-2 évvel a felvételi elött is arra gyakoroltak és jártak felkészítőkre.

Mennyire kell keményen tanulni?

Mennyinek kell minimum lennie az átlagodnak, hogy felvegyenek?

Milyen a mozgókép -és animációkészítő szak?

Milyen a közösség?



2021. jan. 1. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tanárok többségben elég jók!

A felvételi elég nehéz, az iskola honlapján megtalálod, hogy körülbelül milyen szintű rajztudás kell hozzá.

Az előkészíő nekem nagyon sokat segített, két évig jártam rá.

Fontos, hogy jó legyen az átlagod, nem kell hiper kimagaslónak lennie, de ne legyen rossz. Az animációra a legnehezebb bejutni, mert oda jelentkeznek a legtöbben. Ha bekerülsz valószínűleg nagyon fogod élvezni, de bármilyen szakra kerülsz nagy a valószínűségr, hogy szeretni fogod. :D

A közösség nagyon jó! Értelmesek az emberek és barátságosak. Sok sikert a felvételihez, jó választás a Kisképző!

2021. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Most egy kicsit megijedtem, ugyan is a mai napom nagy részt azzal telt el, hogy a Kisképzőről néztem véleményeket, fotókat, videókat. És mind azt mondták, hogy nagyon nehéz bekerülni. És ráadásul most a jegyeim se valami jók. Mondjuk most 7.-es vagyok így van időm azt még kijavítani.

Meg én eléggé csendes, kicsit antiszoc vagyok így attól is félek kicsit, hogyha valami nagy csoda történik és majd felvesznek akkor, hogy menne a beilleszkedés.

2021. jan. 1. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok.


Képzeld, én szuper félénk voltam. Nehezen ment a barátkozás, az ismerkedés. Bekerültem a kisképzőbe és minden megváltozott.

2021. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Ahogy előttem írták, a tanárok nagy része jófej és komolyan veszi a munkáját, jól tanít. Persze van pár kivétel, de hol nincs?

A felvételi nehézsége a képességeiden múlik, de tény, hogy alaposan fel kell készülni rá. Van osztálytársam, aki két évet járt előkészítőre, de én például egyáltalán nem jártam, mégis felvettek grafikára. Szóval az előkészítő nem kötelező, ha jól megy, elég otthon vagy tanárnál gyakorolnod. Azt javaslom, mindenképp kérd egy hozzáértő tanár véleményét, hogy menj-e vagy nem. Ha nem vagy biztos magadban, inkább menj el előkészítőre, az csak segít. (Plusz, megismerhetsz többi olyan diákot, akik talán a jövőbeli osztálytársaid lesznek.)

Az átlagom hetedik osztály első félévben nekem is rossz volt (pár hármas és egy csomó négyes, talán még egy kettes is becsúszott), de év végére felhúztam, és csak 2 tantárgyból volt négyesem, a többi ötös lett. Nyolcadikban már mindkét félév jeles lett. Nem kell éltanulónak lenned ahhoz hogy bekerülj, a 4-es átlag teljesen jó.

Az animációról sokat nem tudok mondani, de akiket onnan ismerek, nagyon szeretik.

A közösség jó, szerintem szinte mindenki megtalálja itt a helyét. Nekem is van több félénk, csendes osztály/évfolyamtársam, és ők is találnak maguknak barátokat. Max nem lesznek annyira népszerűek, mint a hangosabbak.

Nagyon klisésen hangzik, (bocsi) de higgy magadban, mert az tényleg sokat tud segíteni. :) Sok sikert!

2021. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!