Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-PSZK gazdasági és menedzsm...

BGE-PSZK gazdasági és menedzsment szak vélemények?

Figyelt kérdés
Hello! Az lenne a kérdésem hogy mennyire nehéz ez a szak, nagyon sokat kell e seggelni meg éjszakázni hozzá? És milyenek a tanárok? Sok az olyan aki csak feladja hogy otthon olvasd el és egy hét múlva teljesen másból írat? Ha valakinek van esetleg bármi tapasztalata/véleménye azt megköszönném ha megosztaná.

2021. jan. 3. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

En osszel kezdtem, igy csak ezt a "virusos egyetemet" lattam. Abszolut teljesitheto, ejszakazni nem kell, de ugye online mindent egyszerubb megirni... ;)

En szemely szerint jobban szerettem, mikor a gyakorlatokra bejarhattunk, az elmelet jo, hogy online van, hisz meg tudom allitani a videokat, tobb idom van jegyzetelni stb.. Tanarokbol vegyes a felhozatal, de ez ugye egyenfuggo, hogy ki milyen tanartol tud konnyebben tanulni. Ha van meg kerdesed, irj nyugodtan :)

2021. jan. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!