Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárok mitől olyan biztosak...

Tanárok mitől olyan biztosak a 11-i kezdésben? Én azért a tegnap OV beszéd után nem lennék olyan biztos

Figyelt kérdés

Úgy jelentették be ma az online órán a 11-i kezdést, mintha kijött volna az ezt leíró kormányrendelet. De nem jött ki.

És ugye OV tegnapi beszéde után hát én óvatosan jelentgetnék a tanárok helyében bármit is be, nehogy aztán koppanjanak.

Persze van aki semmiből se tanul, van olyan aki kiküldte levélben hogy dec 14-ől jelenléti oktatás van (még dec elején) aztán szépen koppant.


2021. jan. 4. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az igazgató szerint nem megyünk vissza, de nyilván valamit nekik is kell mondaniuk a diákoknak, igen a beszéd eléggé mást mutatott
2021. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van, minden tanár úgy mondja mintha 100% lenne, hogy bemegyünk már. Gondolom azért mert ez az utolsó infójuk ezért kénytelenek ebből kiindulni, pedig jól tudják, hogy simán megváltozhat ez még a héten.
2021. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"de nyilván valamit nekik is kell mondaniuk a diákoknak"


De miért nem mondják azt ami a tény? Gyerekek, amíg ki nem jön a kormányrendelet és be nem jelentik a kormányinfón, addig nem tudjuk visszajövünk-e.

És ennyi.

Most az jobb hogy fix tényként állítják-és aztán koppanás lesz?

És aki pl ezen felbuzdulva bérletet vesz, majd kiderül mégse kell, ott majd a fals infót adó tanár állja a feleslegesen megvett bérlet árát?

2021. jan. 4. 15:11
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Itt a diákok általában megszokták kérdezni a tanárokat, hogy "Ön mit gondol erről Tanár úr/Tanárnő?" és erre válaszolnak a saját véleményükkel.. Nem 100%os velemeny, mindnekinek más és más
2021. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Bocs de azt a kijelentést hogy "egész biztosan jövünk" kapitális ostobaságnak tartom-mert és ha nem?
2021. jan. 4. 15:19
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
OV mondjon le!
2021. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

És persze aki meg azt meri mondani hogy nem jövünk, az a troll a vészmadár, honnan tudod jós vagy stb.

megy a duma.

Mert van olyan is aki szerint feb közepéig nem lesz itt semmi. De az meg vészmadár ugye. csak nehogy igaza legyen mert akkor új szerepet kell neki adni.

2021. jan. 4. 15:24
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezt már túlreagalod.. Ezek vélemények.. Nem kell őket full komolyan venni 😅
2021. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

De azért azt megkérdeztem a suli honlapján a hírek rovatban miért nincs fenn hogy nyitunk? Mert az hogy zárunk az azonnal felkerült novemberben de még aznap.

Erre nem volt válasz.

2021. jan. 4. 15:27
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem tudják az orbánék, hogy mit beszélnek, egyszer az mondják nyitnak, aztán lehet hogy mégsem, aztán kitudja mi lesz... talán maguk sem tudják.

Egyébként szerintem az lenne a helyes döntés, hogy még egy hónappal meghosszabbítanák a digitális oktatást.

2021. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!