Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségire, hogy tanultok/tan...

Érettségire, hogy tanultok/tanultatok?

Figyelt kérdés

11. osztályos vagyok.

Ugye lesz angol emeltem, biosz emeltem, kémia emeltem, matek közép (arra számolni kell az megy), töri közép és ugye magyar közép.

Hol vannak jól kidolgozva a tételek, ti hogy osztottátok be? Van valami tippetek? Jövőre érettségizek és eléggé félek.



2021. jan. 5. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Azt javaslom, hogy te magad dolgozd ki a tételeket. Lehet, nagyon kényelmes más munkájának gyümölcsét ízlelgetni, de nagyon ráfaraghatsz...


Legyél alázatos és gondolkodj hosszútávon.

2021. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy emeltem volt, az is idegen nyelv, ami nem annyira tételekről szól, szóval igazából csak a közepekhez tudok hozzászólni.

A tételeket én is magamnak dolgoztam ki, már ezzel sok megmaradt. Először számítógépen, utána a lényeget kiemeltem belőle, majd leírtam kézzel is. Melós dolog, de nekem baromi sokat segített, utána tényleg elég volt a végén párszor átolvasni.

2021. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Dolgozd ki te a tételeidet, azzal is tanulsz, ráadásul sokkal könnyebb abból tanulni amit te dolgoztál ki, mint amit más. Mi anno úgy csináltuk, hogy az osztályba szétosztottuk a tételeket és mindenki 2-3-at kidolgozott. Bár akkor még nem volt ez a mindenki másból meg emelten meg így meg úgy érettségizik agyrém.
2021. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a tételeket magad dolgozd ki a követelmények alapján, amiket megtalálsz a neten.

csinálj meg minél több feladatsort, ezeket be lehet gyakorolni és nagyon nagy segítség lesz.

én angolból, magyarból és bioszból emelteztem anno, a biosznál rengeteget segített, hogy ismertem a feladattípusokat.

2021. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogyha angolbol magabiztosan beszélsz és van mondjuk egy erős középfokú tudásod akkor nem hiszem hogy ott bármit ki kell dolgozni... én nem tettem csak nézegettem hogy milyen témák vannak. De amúgy vannak könyvek kidolgozott tételekkel, mondjuk olyan sokat nem érnek én úgy gondolom.

A biosz és a kémia pedig a te feladatod lesz, kezdj el ráfeküdni már most nagyon sok mindent már tanultatok

2021. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!