Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a péceli Integrált...

Milyen a péceli Integrált Oktatási Központ gimnáziumi része (PIOK)?

Figyelt kérdés
Hány pont kell oda? Én az angolos osztályt nézem. Milyenek a tanárok, diákok, programok stb.

2021. jan. 6. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőmet kb. 35-40 ponttal vették fel, és ő szereti a sulit. nem nehéz bekerülni.
2021. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. És megkérdezed milyen az osztaylközösség, programok és tanárok?

Előre is köszönöm.

2021. jan. 10. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szigorúbb tanárok, de ha rendesen tanulsz náluk és rendesen részt veszel az óráikon velük sem lesz bajod. Több diákpárti tanár is van. Az osztályközösségek jók, normális emberek vannak és én még nem találkoztam romákkal.
2021. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segített.
2021. jan. 11. 06:59
 5/6 anonim ***** válasza:
szívesen<3
2021. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia, őszintén nekem elég vegyes a véleményem róla. Igaz nem oda járok hanem az általános részébe, de nyolc éve látom ott a diákokat/ tanárokat. A tanárokkal szerintem semmi gond nincs, a hallottak alapján elég jól tanítanak és kedvesek is. Viszont a diákok között így külső szemlélőként vannak elég furcsák.

(btw ez csak a saját véleményem úgyhogy lehet neked szimpik lennének!)

Viszont maga az épület elég jó állapotban van szerencsére. Kicsit kicsi a gimi része, szerintem nem elég a gimiseknek az a rész. A büfében is mindig tömörülnek.

Ees meg szivesen meselek rola neked privátban ha szeretnéd.

2021. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!