Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyet csak egyszer lehet?

Ilyet csak egyszer lehet?

Figyelt kérdés
A szegedi orvosin azt tudom hogy úgy van, hogy 1 tárgyat 3 alkalommal lehet felvenni és összesen 5+1 vizsgalehetőségünk van. Azt szeretném kérdezni hogy ez a 12 félév során 1 tárgyra érvényes? Tehát csak 1 tárgyat vehetek fel három alkalommal vagy többet is?

2021. jan. 6. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem csak a szegedi orvosin, hanem minden egyetemen így van, és minden tárgyra külön vonatkozik. Ha harmadjára sem sikerül egy tárgyat elvégezned akkor felmondják a jogviszonyodat (kirúgnak). Sok helyen már harmadik vizsgaalkalomért (C vizsga) is fizetni kell, illetve a többedik tárgyfelvételért is, de ennek a szabályai eltérhetnek ahogy az összegek is.
2021. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem a kérdésre kaptam választ :(


Csak 1 tárgyat lehet felvenni harmadjára vagy egyszerre többet is?

2021. jan. 6. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre többet is
2021. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😊
2021. jan. 6. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

#1 ha nem tudod a választ legalább hülyeséget ne mondjál.

Minden egyetemen...nem. Nálunk egy tárgyat annyiszor veszel fel ahányat akarsz kb és 5+1 vizsgalehetőséged van.


És én úgy gondolnám hogy szte-n is felvehetsz tobbedszerre targyakat egy felevben.

2021. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!