Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha a tanár nem...

Mit tegyek ha a tanár nem akarja beírni a jó jegyet?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy dolgozat ami 1-es lett ezt beírta a krètába majd azt mondta addig fog íratni amíg nem írok egy 2-est (nem csak nekem kellett újra írni) Következőre kèszültem ès írtam egy 4-est amit egyszerűen nem akar beírni mondtam neki hogy elfelejtette beírni de csak annyit mondott hogy megnèzi hogy beírta-e de mèg mindig nem pedig kb 3-szor szóltam, viszont nem csak nekem hanem csomó embernek nem írta be, mit tegyek? (Egyèbkènt már kèthónapja szóltam neki először)

#jegy #tanár #magyar oktatás #Nem akarja beírni
2021. jan. 7. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Az órája elején valaki közülletek álljon fel és az egész osztály nevében kérje még a tanárt, hogy írja be a jegyeket.
2021. jan. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Közèpiskolás vagyok úgyhogy nem vagyunk bent ezèrt csak írni tudok,de most szóltam neki negyedjère de semmi meg se nèzte az üzenetet
2021. jan. 7. 08:56
 3/6 anonim ***** válasza:
De hétfőn indul a suli vagy rosszul tudom?
2021. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Állítólag igen de mèg nem biztos
2021. jan. 7. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor felállás helyett csak kérje meg valaki az osztály nevében.
2021. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem èrdekli megint az mondta hogy utána nèz de megint nem történik semmi múltkor már 6-an szóltunk neki de nem reagált rá
2021. jan. 8. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!