Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tudnám elérni, hogy a...

Hogy tudnám elérni, hogy a leveleim ne az állandó lakcímemre jöjjenek?

Figyelt kérdés
Akármilyen levél, küldemény érkezik nekem az az állandó lakcímemre jön. És amíg én a koliban vagyok a szüleim feltépik, kibontják ami engem illetne meg, mivel nekem címezték. Valahogy át lehet állítani, hogy hova érkezzen a levél? Vagy az egyetem csak az állandó lakcímre tud levelet küldeni? Illetve szerintetek a Neptun alapján küldenek levelet? Mert láttam, hogy ott be lehet állítani,hogy milyen címre kérem. Vagy megadhatom a koli címét is, hogy oda küldjön leveleket? Unalmas már, hogy vájkálnak otthon a leveleim közt....

2021. jan. 7. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem az értesítési címet kell átírnod arra a címre, ahova kérni akarod a leveled.

Talán a Saját adatok-> Elérhetőségek-> Címek fülön.

De be lehet állítani.

2021. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen

És akkor az egyetem is oda fogja küldeni a levelem?

Nem baj, ha a koli címe ledz az? Ha kinyit a koli, ott fogok 90%-ban tartózkodni

2021. jan. 7. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!