Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-PSZK Gazdálkodási és...

BGE-PSZK Gazdálkodási és menedzsment szakon hogyan alakul a levelező órarend?

Figyelt kérdés

Azt olvastam egy másik válaszban, hogy pénteken és szombaton van részidős oktatás, plusz az online órák hétköznap este 6 után.


Hogy van ez, hétköznap az előadások és hétvégén a gyakorlatok? Vagy hétköznap délután is előfordul, hogy kötelező a részvétel?


Illetve a szombat nekem sima ügy, de pénteken 14:40-től 21:30-ig lehet elvileg óra. Elméletben ha úgy írják ki az órákat, akkor megoldható lehet, hogy nekem max péntek 18 után legyen órám? Vagy ez attól függ, hova hirdetik meg az időpontot?



2021. jan. 10. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek engem is érdekelnének, valaki esetleg...? :/ Én csak a péntek és szombatról tudtam eddig, komolyan van hétköznap este is oktatás??
2021. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!