Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőoktatási szakképzés...

Felsőoktatási szakképzés milyen? Van értelme?

Figyelt kérdés

Bge-re gondoltam gazdálkodás és menedzsment szakképzésre mert nem hiszem hogy felvennének alapszakra mert sajnos később jöttem rá hogy tovább szeretnék tanulni annyira nem lett jó az érettségim se.

Utána lehet mennék alapszakra a kérdésem az lenne hogy akik jártak ilyen szakképzésre mennyire nehéz mennyit kell tanulni és tényleg lerövidíti az alapképzést?


2021. jan. 10. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdésre válaszoltam már elég részletesen, illetve rengeteg ilyen "foksz-nak van értelme" jellegű kérdés van.


Írd be a keresőbe, hogy foksz vagy bge vagy gazdálkodás és menedzsment és olvasgass.

2021. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Röviden: semmi értelme. Üdv.
2021. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért?
2021. jan. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!