Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emberi erőforrás tanácsadó...

Emberi erőforrás tanácsadó (MSC) METU vagy Szent István Egyetem (Budapest)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Emberi erőforrás tanácsadó mesterképzésre szeretnék jelentkezni idén szeptemberben, nem tudom melyik lenne jobb választás a METU (gazdasági kar) vagy a Szent István Egyetem (bölcsésztudományi kar).

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2021. jan. 11. 15:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
7%
Inkább szexelj
2021. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Látom valaki nagyon humoros akart lenni, jelzem nem sikerült. :)
2021. jan. 11. 15:45
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a METU-nak jobb neve van ezen a vonalon, van egy színvonalas coach képzésük is. A SZIE HR képzése elég alibi jellegű. Én biztos, hogy a METU-ra jelentkeznék. (Corvinus HR diplomám van amúgy.)
2021. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%

"HR képzése elég alibi jellegű+"


Miért, egy HR képzés lehet NEM alibi jellegű? Mikor az egész szakma ahogy van, egy üres kamu?

2021. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépek köszönöm a választ. :)

Itthon a mesterképzést levelezőn végezném közben dolgoznék, tapasztalatot szeretnék gyűjteni, aztán külföldre akarok menni.

2021. jan. 11. 17:07
 6/23 A kérdező kommentje:
szépen*
2021. jan. 11. 17:08
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
4. Hát nem szép dolog ilyet mondani, főleg nem HR diplmával, de hajlok arra, hogy azt gondoljam, igazad van. :D Lehetne egyébként jó HR képzést csinálni szerintem, csak nem úgy, ahogyan azt itthon csinálják.
2021. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

Közhiedelemmel ellentétben 1-2 vonalon elég jó a Metu, és ez a marketing, kommunikáció, hr (plusz még egy két művészeti szak)

Szie gazdasági kar inkább off

2021. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Na neeee....7es válaszoló ne vedd el a kedvem. Most adtam be keresztféléves EET-ra. A HR-ben dolgozol? Mi a baj amúgy ezzel a képzéssel? Légyszi írjátok már le.

El lehet vele helyezkedni? Minden érdekel.

2021. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"A HR-ben dolgozol? Mi a baj amúgy ezzel a képzéssel? Légyszi írjátok már le."


Én nem, isten ments de volt csajom HR BA képzésre járt és néztem miket tanul miből áll egy vizsga és úgy az egész. Egy nagy kamu alibi semmi.

Ja és van a családban olyan aki vagy 10 éve HR-es nulla végzettséggel. Anno egy szocped végzettséget szerzett, dolgozott nevtanban, eljött, elment HR-nek.

Nulla végzettséggel.

2021. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!