Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emberi erőforrás tanácsadó...

Emberi erőforrás tanácsadó (MSC) METU vagy Szent István Egyetem (Budapest)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Emberi erőforrás tanácsadó mesterképzésre szeretnék jelentkezni idén szeptemberben, nem tudom melyik lenne jobb választás a METU (gazdasági kar) vagy a Szent István Egyetem (bölcsésztudományi kar).

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2021. jan. 11. 15:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

A 10 éve HR-ben dolgozó családtagod szereti a HR-t? Meg tud élni belőle?


Szóval könnyű elvégezni...ezt nem is gondoltam volna. Akkor nem is parázok tőle ha felvesznek.


Barátnőm is ugyanígy csinálta a HR képzést ahogy írtad. Szocped után egyből HR. Azóta pedig nagykutya egy nagyvállalatnál Pesten. Meg se merte mondani hogy mennyit keres. Nekem azért már ez is lényeg, mert gyerekeim vannak. Hiába szeretném a tanár szakmát ha kb. annyit keresnék hogy éhen nem halunk belőle.

2021. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ha nem HR-ben dolgozol 7es,akkor miért írtad hogy....

"4. Hát nem szép dolog ilyet mondani, főleg nem HR diplmával, de hajlok arra, hogy azt gondoljam, igazad van."


Főleg nem HR diplomával. Ezek szerint neked is az van?

2021. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom nektek hogy a cégnél ahol dolgozom a HR manager úgy lett HR manager hogy előtte Szociálpedagógiát végzett majd HR-re ment. Azóta 5 embere van, ő a HR főnök. Ennyit a kamu alibi szakról.
2021. jan. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Igazságügyi-igazgatási Bsc-m lesz és nem szerettem volna jogász lenni így gondoltam erre és ugye a munkajog mindkét szakmában jelen van.

Nekem van a családba aki HR (Msc-t) végzett és nagyon szépen megél belőle, ha valaki akar Magyarországon is megtud élni vele, de külföldön még hatalmasabb összegeket lehet keresni HR-el + nyelvtudással.

2021. jan. 12. 10:19
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan kérdező, én is így látom a környezetemben. Az meg teljesen mindegy hogy milyen alapdiplomával jelentkezel rá, a végén úgysem az fog a diplomában állni hanem az hogy: okleveles emberierőforrás tanácsadó. Kit érdekel hogy más lejárja? Ha te ezt szeretnéd csinálni akkor senkire se hallgass.
2021. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom csak vagy,akkor az Igazságügyi-igazgatási Bsc az tökéletes HR állásokhoz Orbániában, nem kell HR végzettség, mert a HR nagyon női terület, így tok mindegy, hogy melyik mesterképzést választod.
2021. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Engem most vettek fel HR mesterképzésre! :) Alig várom, hogy kezdődjön a félév.
2021. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17%
Úgy látom kérdező,hogy csaj vagy,akkor az Igazságügyi-igazgatási Bsc az tökéletes HR állásokhoz Orbániában, nem kell HR végzettség, mert a HR nagyon női terület, így tok mindegy, hogy melyik mesterképzést választod.
2021. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Itthon tökéletes, de külföldön semmit nem érek vele. :)
2021. jan. 28. 22:10
 20/23 anonim ***** válasza:
28%

"Itthon tökéletes, de külföldön semmit nem érek vele. :)"


De Orbániában szeretnéd hasznosítani a HR végzettséget vagy inkább külföldön?

2021. jan. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!