Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell így emelt érettség...

Hogyan kell így emelt érettségire jelentkezni?

Figyelt kérdés
Az én iskolámban nincs lehetőség emelt érettségire. Ilyen esetben hogyan kell egy másik iskolában emeltre jelentkezni?

2021. jan. 11. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Oktatási Hivatalon keresztül.
2021. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy nem lehet a sulidban emeltet tartani, de jelentkezni elvileg tudnod kell, hiszen a lapod ugyanúgy a "közponbta" kerül és onnan kapsz egy levelet/emailt, hogy 2021.05. Xy-án x suliba (ahol van emelt) kell menned z időre.


Nálunk így működött.

Tanárokat kérdezd meg.


Ha nem akkor úgy kell jelentkezned, ahogy az 1 válaszoló írta.

2021. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A jelentkezesi lapon kell beirni, hogy milyen szinten szeretnel erettsegizni az adott targybol, es pl nekem egyik emeltem se a sajat iskolamban volt, hanem megvolt, hogy hova kell majd mennem, kuldtek ertesitest rola.
2021. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh akkor semmiképp nem én választom ki hova?
2021. jan. 11. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem. Központilag valasztjak ki, hogy hova kell menned. Ez általában a legközelebbi megyeszekhely, vagy legnagyobb varosok kozepiskolai kozul kerul ki.

Bar tobb emeltes erettsegi hely lehet egy targyra, de talán kervenyt írhatsz h mondjuk te nem mucsarocsogere akarsz menni erettsegizni, hanem mashova. De nekem nem kellett írnom kervenyt, szóval tanároknál érdeklődj.

2021. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!