Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunon lejelentkeztettek...

Neptunon lejelentkeztettek egy tárgyról amit előzetes tárgyfelvételnél felvettem, azonban a tárgyfelvétel menüpontban még mindig az van kiírva hogy a tárgy fel van véve - Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ez egy kötelező tantárgy (üzleti idegen nyelv), viszont lejelentkeztettek róla (már tudom miért, nem ez a fontos, felvenném egy későbbi félévben, másik nyelven) és már az órarendben sincs benne. Nem is ez a baj. Ma este megnyitottam a tárgyfelvételt, és ott még mindig az van kiírva hogy a tárgy fel van véve - rányomok a tárgyra, de ott meg értelemszerűen nem vagyok benne. Mi a teendő ilyenkor? Írjak az egyetemnek, hogy most akkor mi történt? Vagy ez holnap, a tényleges tárgyfelvétel idejére már rendbe jön?

#tárgy #Neptun #tárgyfelvétel #üzleti idegen nyelv
2021. jan. 12. 21:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!