Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem Informatik...

A Debreceni Egyetem Informatikai Karról (DEIK) mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A középiskolánkból szinte mindenki ott fogja folytatni a tanulmányait, viszont nekem több felsőbbéves barátom is oda jár/járt, és elmondásuk szerint óriási a bukási és lemorzsolódási arány, és rengeteg ember elkezdi, viszont a felvetteknek alig a tizede tudja teljesíteni végül



Nem tudom felmérni hogy én hol lehetek tudás vagy elkötelezettség szinten hozzájuk képest, de valami azt súgja hogy valami mást kellene keresnem ehelyett a kar/szak helyett, még ha mellette dolgoznom is kellene egy másik városban



2021. jan. 14. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm a miskolci egyetemre jár most fog végezni programozó informatikusként, neki igazán szörnyű tanárai voltak végig a 4 év alatt (csúszott is 1 évet) A debreceni egyetem Ik-ról ehhez képest jobbakat hallottam. ( debreceni egyetemre járok én is) Ettől függetlenül mindenhol szívás a műszaki kar meg az informatikai kar is, sehol sem lesz jobb.

Ha igazán érdekel szerintem próbáld meg, ha nem megy akkor meg nem megy, de ha meg sem próbálod sose fogod tudni hogy jó vagy - e benne vagy sem.

Sok sikert!

2021. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
Tanulni kell hétről hétre, nem vizsga előtt 2 nappal rájönni, hogy semmit nem értesz, és akkor nem lesz gond. Az a baj, hogy minden hülyét felvesznek (most is 280 pont volt a ponthatár, ami az állami minimum), úgy jönnek ide, hogy még összeadni sem tud egynémelyik, félév közben nem tanul, aztán meg megy a csodáékozás a vizsgán...
2021. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!