Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mérnökinfó vagy programtervező...

Mérnökinfó vagy programtervező? Melyik a jobb Debrecenben?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 08:40
A kérdező szavazást indított:
Mérnökinfó
Proginfó
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz vele? Ha megy a kemény matek, akkor jó a proginfó
2020. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd át a tanterveket, hátha segít a döntésben:

[link]

2020. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem maradok a mérnökinfónál, mert láttam, hogy van mesterséges intelligencia is. A mérnöknél nincs annyira kemény matek?
2020. júl. 7. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb az elméleti matek. Mondjuk a MI-hez pont, hogy dzrva matek kell, ha az ember azzal akar foglalkozni
2020. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne a mesterséges intelligencia alapján dönts szerintem. Engem is érdekel, a szabadidőmben sokat foglalkozom vele, viszont (nálunk legalább is) inkább mesteren, vagy szabválokként jön elő.

Matek az nagyon durván kell hozzá viszont. Lineáris algebra és analízis NAGYON fontos, ezeket pedig szerintem inkább proginfón tanulod meg.

2020. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 GnukiThePro ***** válasza:
Mi lett a vége? Prog vagy mérnök?
2020. júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 GnukiThePro ***** válasza:
100%
A proginfón csökkentették a matekot.
2020. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Proginfó lett a vége. Nagyon örülök!
2020. júl. 24. 20:00
 9/9 GnukiThePro ***** válasza:
100%
Hát sok szerencsét kívánok a tanulmányaidhoz. A progot túl kell élni, de alapjában véve nem rossz egyetem. Ha érdekel bővebb infó akkor írhatok privátot.
2020. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!