Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi gazdálkodás vagy...

Nemzetközi gazdálkodás vagy gazdálkodás és menedzsment szak?

Figyelt kérdés
Szívesen tanulnék angolul nemzetközi gazdálkodást, de úgy hallottam, hogy az nem ad olyan hasznos tudást. Elhelyezkedési lehetőségek szempontjából melyikre éri meg jobban menni?

2021. jan. 17. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"angolul nemzetközi gazdálkodást, de úgy hallottam, hogy az nem ad olyan hasznos tudást"


nem tudom ki mondta, de hülyeség. közgazdász alapszakok között az egyik legjobb.

2021. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az angol NG sokkal hasznosabb, mint a gazdmen. :)
2021. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tök ugyanolyan az elhelyezkedési lehetőségeid, gyakorlatilag átjárás van a két szak között a munkaerőpiacon. Ami miatt az NG piacképesebb, az szimplán annyi, hogy két idegen nyelv tudását várják el a diplomához, nem csak egyét. Ha angolul tanulnád az NG-t, akkor arra menj, de ha a magyar NG-t a magyar GM-mel kell összehasonlítani, akkor teljesen mindegy.
2021. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!