Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok véleményt mondani a...

Túlhülyevagyoksorry kérdése:

Tudnátok véleményt mondani a Váci Madách Imre Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már olvastam ilyesmi kérdéshez a válaszokat, de az már eléggé régi volt. Nagyon örülnék neki, ha mostani és személyes tapasztalatot is olvashatnák róla..


Kérdéseim:


- Mennyi pont kéne, hogy felvegyenek?


- Milyenek az osztály közösségek?- Tudom, hogy ez mindenhol más, és attól is függ, hogy milyen emberek kerülnek össze, de általánosságban.^^


- Az egész iskoláról vélemény.


Szerintem nagyjából ennyi is lenne, előre köszönöm a válaszokat.



#továbbtanulás #gimnázium #VáciMadáchImre
2021. jan. 17. 17:29
 1/4 pingin válasza:
100%

Szia!


1. Általában 60+ ponttal már be lehet kerülni a legtöbb szakra de attól is függ milyen az átlag felvételi eredmény, mivel igazodik hozzá a ponthatár ezért pár évben ha nehezebb a felvételi akkor alacsonyabb szokott lenni a ponthatár.

2.

Szerintem a közösségekkel önmagában nincs probléma, én személy szerint rengeteg barátot találtam szaktól függetlenül. Az a jó, hogy a különböző szakokon már olyan emberek kerülnek össze akik nagyjából hasonló érdeklődéssel rendelkeznek, ez szerintem nagyban megkönnyíti a barátkozást. Persze előny ha jó osztályfőnököt is ki fogsz...

3.

Én az évek során már nagyon sok pozitívumot de elég sok negatívumot is megtapasztaltam. így inkább csak írok pár hasznos tanácsot.

Ha idejösz:

-Kerüld el a büfét (túl drága és nem túl jó minőségű)

-Nyáron gyurj lábra ( a gólyáknak a lépcsőzés elég kínszenvedés)

-Pár tanárral vigyázni kell (majd úgyis hamar megtudod, hogy kikkel)


Összességében tényleg nem egy rossz hely, ha ide szeretnél jönni akkor nagyon szívesen látunk.

-egy Madáchos

2021. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!


Viszont még pár kérdésem lenne, ami a kollégiumhoz fűződne.


•Milyen?- úgyértve, hogy maga az épület, szobák stb…

•Közel van az iskolához?

2021. jan. 25. 15:12
 3/4 anonim válasza:

Szia, a sulit én eléggé szeretem, nagyon sok barátom lett itt. Összességében szerintem egy jó kis közösség. A koleszról nem sokat tudok, (jómagam nem vagyok az :D) de nincs messze, szemben van a sulival.

A lépcsőzés tényleg szívás, főleg kilencedikben.

2021. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Kerüld el!!! Minél messzebbre!!!
2022. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!