Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leginkább BME érdekelne, hogy...

Leginkább BME érdekelne, hogy hogy tervezik a tavaszi félévet?

Figyelt kérdés
Digitális vagy jelenléti esetleg hibrid? Nem az utolsó pillanatban szeretném megtudni, ezért érdeklődöm, hátha hallott valaki valamit..

2021. jan. 19. 00:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Én azt hallottam, online lesz, de nem tudom, mennyire megbízható infó. Azért ne ez alapján mondd le az albérletet.
2021. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Én most felvételiztem MSc-re oda, és amikor volt a technikai próba az online felvételi előtt, ott egy üres pillanatban az egyik ember azt mondta, hogy totál online indul a félév.
2021. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

BME-t ismerve, ahogy meglehet tartani jelenlétiben az órákat, megfogják ...


A különféle számonkéréseket meg mindenképpen jelenlétiben ha megtehetik.


Szóval ahogy vége a mostani intézkedéseknek.

2021. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, amint tudnak tuti visszaállnak, de az is tuti, hogy az utolsó percig nagy kérdőjel lesz a félév menete, nem sietik el. Mintha ez olyan sok mindenkinek mindegy lenne..

2021. jan. 19. 17:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsóhoz annyit hozzátennék, hogy félév közben biztos nem fognak visszaváltani jelenléti oktatásra. Ha nem lehet már az első héttől kezdve jelenléti oktatást tartani, akkor nem lesz egyáltalán jelenléti oktatás.


Ők is tisztában vannak vele, hogy nem lehet egyik hétről a másikra a lakhatást megoldani.

2021. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Deff ***** válasza:
84%

Hát #5-ös én ebben sajnos nem vagyok annyira biztos. Nekem azt írták ,hogy hibridre készülnek , de ha csak online lehet akkor is remélik hogy félév közben áttérhetnek hbridre.


Az borítékolható, hogy megvárják amíg hivatalosan a kormány bejelenti a korátozó intézkedések fenntartását február 8.-a után is. Addig szerintem mély hallgatás lesz sajnos.

2021. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2021. jan. 23. 18:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A linkelt cikkben csak a tervekről van szó, ennél többet jelenleg senki nem tud.


Először születnie kell egy döntésnek a fenntartó részéről (minisztérium), aztán jön egy egyetemi intézkedés, aztán pedig saját hatáskörben megszülethetnek a kari részletszabályozások. Jelenleg mindenki a kormányra vár, hogy kijön-e egyáltalán valamilyen intézkedési terv és ha igen, akkor mi lesz benne, addig biztosan semmit nem lehet mondani.


Jó eséllyel távolléti formában indul a félév, és ha lehet, visszaállunk jelenlétire, de ez egyáltalán nem hivatalos információ, csak személyes tipp. És igen, mindenkinek szívás ez a helyzet, hallgatóknak és oktatóknak egyaránt.

2021. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennek alapján erősen valószínűsíthető a távolléti oktatás (legalábbis kezdetben):


[link]

2021. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a linket!
2021. jan. 26. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!