Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jól teszem, hogy nem vagyok...

Jól teszem, hogy nem vagyok mérges a lányomra, ha becsúszik neki egy rossz jegy?

Figyelt kérdés
Egyébként jó tanuló, eddig mindig jeles volt a bizonyítványa, és mindig kijavítja. Jól teszem, ha pl egy egyesre úgy reagálok, hogy: oké, így sikerült, tudom, hogy kijavítod.
2021. jan. 20. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen jól.


Nem kell félelmet generálni benne, hányan lettek öngyilkosak egy egyes miatt.


Ha amúgy jó tanuló majd kijavítja nem kell terrorizálni egy rossz jegy miatt.

2021. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam:)
2021. jan. 20. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer második osztályban hónapokig titkoltam, hogy kaptam egy egyest, mert az volt az első az életemben, és tök féltem, hogy mit mondanak itthon, mert egy csomó osztálytársamat képesek voltak leordítani akár egy 4-es miatt is. Aztán már nem bírtam tovább, és megmutattam, hogy itt van ez, de van még mellé pár ötös is, és anya épphogy nem nevetett ki, hogy ezt minek titkoltam, nincs ezzel semmi baj. :D Ennek lett az az eredménye, hogy nem égtem ki középiskola alatt (van, aki már általánosban teljesen kész van emiatt...) és tudom, hogy magamért csinálom.
2021. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!