Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon utál az...

Mit tegyek ha nagyon utál az oktatóm és folyamatosan kiabál velem?

Figyelt kérdés
Vezetni járok, most már 18 óránál vagyok, de a suli mellett nehéz órákra mennem és vezetni is. Ezért sokszor lemondom, amiért eléggé mérges már rám az oktató. Ma elaludtam és lekéstem az órát, most már tisztára görcsbe vagy a gyomrom annyira félek tőle, hogy kiabálni fog velem. Nagyon sajnálom, hogy lekéstem és azt is, hogy már félek elmenni vezetni. Lassan félek autóba ülni. Tudom, betegesnek tűnik, viszont nem tudom mit tegyek. Nem válthatok oktatót mert a szüleim nem engedik és sokat kell érte fizetni (az átiratkozásért). Nagyon utálhat már engem. Kérlek segítsetek! Egyáltalán meg tudnám szeretni a vezetést magát? Hogyan tudnám kezelni ezt a helyzetet?

2018. ápr. 4. 08:18
 1/4 anonim válasza:
100%

Sajnos a legtöbb autóvezetés oktató egy büdös paraszt, nem hallottam még jófej, korrekt, nem lehúzósról.

De te sem viselkedsz korrekt módon, ha elalszol, utolsó pillanatban lemondod az órát..

Tudsz róla, hogy más emberek hónapokat várnak arra hogy végre kocsihoz jussanak? Amikor elalszol meg nem mész el, ezektől az emberektől veszed el a lehetőséget és persze az oktatódtól is, aki feleslegesen kelt fel korán reggel, ment oda a találkozóponthoz. Miközben lehet akár 30 ember is van a várólistáján, aki boldogan menne akár hajnali 6-ra is vezetni ha lenne hely.

Az emberek többsége vagy dolgozik vagy suliba jár és mellette teszi le a jogsit. Igen, persze hogy fárasztó de ez nem igazi kifogás. Ha neked ez túl megterhelő, hagyd abba és majd pár év múlva, saját pénzedből (200.000Ft-tól felfelé kb) munka mellett leteheted ha azt hiszed az könnyebb. Kicsit szedd össze magad. Persze hogy meg tudod tanulni a vezetést és meg is fogod szeretni, ha meg lesz a jogsid és egyedül vezetsz majd. az oktatóra nincs jó tanácsom, sajnos ki kell bírni, ne vedd a szívedre. Szorítsd össze a fogad, már nem vagy messze a célodtól. Max 1-2 hónap és vége. Kérj tőle bocsánatot és a jövőben viselkedj korrekt módon, valószínű kedvesebb lesz. Legyen egy kis önbizalmad.

2018. ápr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az gáz, ha késel és rendszeresen lemondod az órákat. Neki az kiesés.

Persze néha elfordul bárkivel, hogy közbejön valami. De rendszeresen gáz.

Én megértem, hogy ki van akadva. Gondolom, nem változik minden héten az órarended. Én is munka mellett csináltam és mindig munka utánra kértem időpontot.

Ettől függetlenül tényleg a legtöbb oktató ilyen kiabálós.

De itt te is hibás vagy.

2018. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Olyan időpontra beszéljétek meg az ürát, amikor nem tud bezavarni a suli. Joggal dühös, ha állandóan lemondod, késel, elalszol. Te nem lennél az, ha ő csinálná ezt?


Mindennek ellenére, ha ennyire tartasz tőle, nem vagy jó helyen. Ha már felmerült a váltás gondolata, akkor bizony váltani kell, ha tetszik anyuéknak, ha nem.

2018. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hibás vagyok benne. Igyekszem rajt változtatni is de egyszerűen annyi dolgom van, hogy ennyi mindenre nem tudok figyelni. Köszönöm a válaszokat, majd valahogy kibírom a mai órát is.
2018. ápr. 4. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!