Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden minden évben indul...

Szegeden minden évben indul levelezőn matek szak?

Figyelt kérdés

Valaki tud erről bármi biztos információt vagy érdemes lenne emailen érdeklődni az egyetemtől? Nézegettem neten, alább tettem linkeket is.


Felvi.hu ponthatárok szerint indult jó pár évre visszamenőleg pl 2016-ban is: [link] és 2020-ban is: [link] .

Viszont a Felvi.hu "Ponthatárok, jelentkezők és felvettek száma szak(pár)onként" oldalon kb semmit nem ír erről 2020-as felvételiknél: [link]

és 2016-osoknál sem: [link]

2016-ban pótfelvételin említ csak 3 levelezős hallgatót, akit fel is vettek fizetősre, szóval elvégre kellett induljon, mert csak 3 hallgatót nem vesznek fel, 10 vagy 5 a minimum, szóval a 3 mindenképpen kevés.



2021. jan. 24. 14:45
 1/1 A kérdező kommentje:
Biztosan indult ebben az évben levelezős matek, mert most találtam órarendet az szte honlapján róla: [link] .
2021. jan. 24. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!