Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik abban az esetben,...

Mi történik abban az esetben, ha az egyetemről való kiiratkozásnál nem tudom leadni a diákigazolványt mert elvesztettem?

Figyelt kérdés

Tudnak vele egyáltalán mit kezdeni?

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. jan. 25. 02:11
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Semmi.
2021. jan. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Elveszett diákigazolvány, kiirazkozás az egyetemről.

Sok sikert az életben ilyen hozzáállással.

2021. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%
Az utolsónak írom: Ki kérdezett te, szerencsétlen?
2021. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
#3 Fáj az igazság prolika?
2021. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs jelentősége mivel a hátulján lévő matricával érvényes csak amit minden félévben újat kapsz rá.
2021. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3-as, miért dumálsz úgy, hogy nem tudsz semmit a hátteremről? Van egy jó melóm, olyan dolgok érdekelnek amiket autdidakta módon is lehet tanulni és nem kell hozzá egyetem, arról nem tehetek, hogy sokan csak azért választanak egy random szakot, hogy alibizzenek meg mert céltalan az életük és nem volt jobb választásuk, tisztelet azoknak akik tényleg azért járnak egyetemre mert olyat tanulnak ami tényleg érdekli őket és tényleg eltudnak mélyedni benne, és autodidakta módon nemigen lehetne tanulni
2021. febr. 1. 05:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ez a kettesnek szólt * :D
2021. febr. 1. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!