Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vállalkozásfejlesztés MSc...

Lillus23 kérdése:

Vállalkozásfejlesztés MSc szak BGE-PSZK-n, vagy Metropolitan Egyetemen?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata Vállalkozásfejlesztés szakkal kapcsolatban? Melyik egyetemre érdemes jelentkeznem? A BSc-t a BGE-KVIK-en végeztem Kermark szakon. Mindenképp olyan egyetemre szeretnék tovább menni, ahol "vannak követelmények", de gyakorlatias az oktatás. A BSc szakot elég könnyűnek éreztem, szeretnék már kicsit megküzdeni a diplomámért.

Csak levelező/ táv munkarend jöhet nekem szóba, és szeretnék a fővárosban, vagy a közelben maradni. Eddig nekem a PSZK és a Metropolitan a legszimpatikusabb, de szívesen megfogadom tapasztalt válaszolók tanácsát.

Előre is köszönöm szépen a segítséget! :)



2021. jan. 27. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A kettő közül inkább a BGE-t választanám, de elgondolkodhatsz más szakon is, ha az erősebb követelmények a cél.
2021. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Melyik szakot ajánlanád? :)

2021. jan. 27. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ha a szükséges bemeneti kreditek megvannak, pl. a pénzügy MSc egy sokkal jobban hasznosítható mesterképzés, és talán "munkásabb" is ez a diploma, mint a vállalkozásfejlesztés. Indul pl. az ELTE-GTI-n is, színvonalas képzésnek tartom. De szerintem a vállalkozásfejlesztésnél a számvitel MSc vagy a vezetés és szervezés mester is értékesebb (és talán nagyobb energiabefektetést kíván).
2021. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Vállalkozásfejlesztés sokkal többet ér, mint a Vezszerv... Kicsit komplexebbnek érzem én, de ez saját vélemény.. (De egy másik nem! gtk-s diplomához ezek se rosszak). Aki meg gtk-s alapdiplomával rebdelkezik menjen pénzügyre vagy számvitelre :) (tudomásomszerint pl mérnök bsc-vel arra nem lehet menni, de kermarkal igen ^^)
2021. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!