Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Metu üzleti szakjaira...

A Metu üzleti szakjaira diszkalkuliával be lehet jutni?

Figyelt kérdés
Amennyiben be lehet, nem érvágás? Az egész tárgyból felmentésem van ( a matektudásom egy alsós általános iskolás gyerek szintjén van ), természettudományból ( biológia) lesz érettségim a matek helyett. Elsősorban a kereskedelem és marketing érdekel, de a művészeti képzésekkel is szemezek. Egyébként stabil négyes tanuló vagyok estin. Melyik lenne bölcsebb választás szakot tekintve? Mennyire nehéz bejutni a Metu-ra? 21/N

2020. dec. 29. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

pont az "üzleti" nem ajánlott. Inkább valami design féle? Rajz hogy megy?

[link]

2020. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól rajzolok és az írás, fogalmazás is közel áll hozzám, annó művészeti gimnáziumot hagytam abba munka miatt. Esélyes, hogy ezek alapján inkább valóban művészeti szakot választok.
2020. dec. 29. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, és küldtem a nyílt napokról, azoknak nézz utána.

Célszerű lenne az előkészítőn is részt venni:

[link]

Ügyes légy, drukkolok neked!

2020. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. dec. 29. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak felvenni, mert nem tudod elvégezni


Első félévtől kezdve van matek, még ha nem is mérnöki szinten (statisztika I-II, valszám, analízis, operációkutatás...)


Sokan még matek érettségivel is inkább átmennek kommunikációra

2020. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!