Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gimnáziumot ajánlanátok...

Milyen gimnáziumot ajánlanátok? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A felvételi nem sikerült olyan jól, mint ahogy terveztem, de még van remény. Mivel az eredmény várhatóan nem lesz túl jó (kb. 72-78 összesen), elkezdtem kétségbeesetten kevésbé erős gimnáziumokat keresni (pl. Madách, Apáczai, stb..), de kíváncsi vagyok, ti milyeneket ajánlanátok. Beszélek itt középszerű és annál jobb gimnáziumokról, amikbe még elég lehetne a pontszámom.


Engem inkább a matematika, fizika, és egyéb reál tantárgyak érdekelnek az angollal (haladó szint) együtt, de főként a matematika.


Ha valakinek van egy tanácsa, ötlete, netán ő maga is abba az iskolába jár, és szereti, akkor megköszönném, ha leírná ide.

Előre is köszönöm :>



2021. jan. 27. 16:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. :) Ha gondolod írhatsz itt is kérdéseket, de akár privátban is. Vagy ha könnyebb akkor insta vagy valami. Örülök, ha tudok segíteni :)
2021. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jajj, most látom, hogy már írtál is. Máris válaszolok!
2021. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!