Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dékáni vizsgahét kérésére...

Dékáni vizsgahét kérésére milyen indoklás elfogadott?

Figyelt kérdés

Nyílván valamilyen szinten szégyen ilyet kérni, találtam egy csomó szöveget, hogy mit ne írjunk indoklásba. De akkor mit lehet?

Bocsánat, hanyag voltam nem készültem-et nem írhatom, főleg, mert nem is igaz. Valójában borzasztó kevés időm volt sok vizsgára. Az időmet én osztottam be rosszul, annyira, hogy nem hagytam minden vizsgára B lehetőséget. Konkrétan egy A vizsgán buktam el és ugye már vége a vizsgaidőszaknak.

Amúgy a szorgalmi utolsó időszakában COVID tesztelésre jártam és elvileg ezt jó, ha megemlítjük, de hogy? Nem akarok életképtelennek tűnni, de a "Azért nem sikerült felkészülnöm a január 27-i vizsgára, mert december elején COVID-tesztelésre jártam" eléggé valótlan érvelés. Annyi igazság van benne, hogy emiatt eleve fuccsolni kellett 2 jegymegajánlót.


Valakinek ötlete, tippje? Nagyon szépen kérem, segítsetek!



2021. jan. 29. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha nincs olyan indokod, amit alá is tudsz támasztani, akkor nem nagyon tudsz mit csinálni.
2021. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha nincs válaszod, akkor minek írsz?


Indok van. Írtam. Mi van veled? Túl sok a betű?

2021. jan. 29. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Jelentve. 😉
2021. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi? Mi van jelentve? Most komolyan, ne trollkodjunk már, oké? Kiraktam egy normális kérdést, ott van az indok is. Nem azért nem sikerült, mert a hasamat süttettem. Komolyan ennyire kreténnek kell lenni, hogy nem lehet a kérdésre válaszolni? Ha meg nem tudsz válaszolni, akkor minek kell írni egyáltalán bármit is?


Komolyan, nem értem az ilyen válaszolókat.

2021. jan. 29. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Az indokod, hogy rosszul osztottad be az időd, ez egyéni szociális probléma.
2021. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Végül elfogadták?
2023. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!