Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SE ETK műköröm/géllakk mennyir...

SE ETK műköröm/géllakk mennyire elfogadott?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem egy egetrenegetően fontos kérdés, de mégis érdekel. A körmeim elég gyengék, viszont mióta meg vannak csinálva ( géllakk+ hardener alá) egyáltalán nem törnek be. Ha csak nagyon rövid és nem rikító színű géllakkom van, abba is beleköthetnek vagy ha nem közveszélyes a körmöm akkor senkit nem érdekel?

2018. aug. 12. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem fognak belekötni.

Bár nálunk (OKJn, nem egyetemen) laborban nem lehetett dolgozni vele, nem tudom nálad lesz-e egyáltalán labor.


Mérnöki szakon senkit nem érdekelt, még a 3 centis karmos csajszit sem zavarták el sehonnan.

2018. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egészségügyi szakon valószínűleg belekötnek majd gyakorlatokon, mert nem lehet fertőtleníteni. Én orvosira járok, de nálunk is volt olyan gyakorlati vizsga, amin kapásból megbuktattak, ha festett körömmel mentünk. Vannak tanárok, akiket nem zavar és van, akik buktatnak miatta. Első héten úgyis elmondják majd, hogy milyen megjelenést, felszerelést és egyebeket várnak tőletek.
2018. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Le kell vetetni
2018. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!